Sari la conținut

Cerere Admin


H3D$Hot (Dani)CS.USP.RO

Postări Recomandate

 

Frate esti enervant sa tot vii la toate post-urile si sa scrii contra mereu. Evict este in cautare de admini si deastea si tu mereu vii cu un comentariu contra. Opreste-te D3vyd ! Si nu au voie sa comentezi ca nu esti admin.

Editat de pav3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, pav3 said:

 

Frate esti enervant sa tot vii la toate post-urile si sa scrii contra mereu. Evict este in cautare de admini si deastea si tu mereu vii cu un comentariu contra. Opreste-te D3vyd ! Si nu au voie sa comentezi ca nu esti admin.

d3vyd este co-owner si TU nu ai voie sa comentezi la nici un fel de post, citeste regulamentul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, D3vyd a spus:

Contra dupa ce esti respins faci alta cerere peste 7 zile 

Contra . D3vyd are co-owner pe server si are tot dreptul de a isi da cu parerea .

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, Panda a spus:

Contra . D3vyd are co-owner pe server si are tot dreptul de a isi da cu parerea .

1. D3vyd nu este co-owner

2. Isi poate da cu parerea,dar mereu este contra pentru oricine,am observat asta de ceva vreme

76561198068915593.png
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, D3vyd a spus:

Nu am co-owner am trusted . Si dau contra deroarece am motive dupa ce esti respins ai restrictie o saptamana pana sa vi cu alta cerere

1.  Sa nu te mai prind ca mai vorbesti despre resticti,nu este problema ta daca primeste sau nu restrictie

2. D3vyd am observat cum faci,pro only for friends,o sa am eu grija sa se rezolve

3.esti acceptat

76561198068915593.png
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • GhosT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.