Sari la conținut

Postări Recomandate

Contra dupa ce esti respins faci alta cerere peste 7 zile 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frate esti enervant sa tot vii la toate post-urile si sa scrii contra mereu. Evict este in cautare de admini si deastea si tu mereu vii cu un comentariu contra. Opreste-te D3vyd ! Si nu au voie sa comentezi ca nu esti admin.

Editat de pav3

Partajează acest post

Link spre post

Pro,te-am vazut pe server mereu si esti ok.

Partajează acest post

Link spre post
1 hour ago, pav3 said:

Frate esti enervant sa tot vii la toate post-urile si sa scrii contra mereu. Evict este in cautare de admini si deastea si tu mereu vii cu un comentariu contra. Opreste-te D3vyd ! Si nu au voie sa comentezi ca nu esti admin.

d3vyd este co-owner si TU nu ai voie sa comentezi la nici un fel de post, citeste regulamentul.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 7 ore, D3vyd a spus:

Contra dupa ce esti respins faci alta cerere peste 7 zile 

Contra . D3vyd are co-owner pe server si are tot dreptul de a isi da cu parerea .

Partajează acest post

Link spre post
Acum 23 ore, Panda a spus:

Contra . D3vyd are co-owner pe server si are tot dreptul de a isi da cu parerea .

1. D3vyd nu este co-owner

2. Isi poate da cu parerea,dar mereu este contra pentru oricine,am observat asta de ceva vreme

Partajează acest post

Link spre post

Nu am co-owner am trusted . Si dau contra deroarece am motive dupa ce esti respins ai restrictie o saptamana pana sa vi cu alta cerere

Editat de D3vyd

Partajează acest post

Link spre post

pro

Partajează acest post

Link spre post
Acum 23 ore, D3vyd a spus:

Nu am co-owner am trusted . Si dau contra deroarece am motive dupa ce esti respins ai restrictie o saptamana pana sa vi cu alta cerere

1.  Sa nu te mai prind ca mai vorbesti despre resticti,nu este problema ta daca primeste sau nu restrictie

2. D3vyd am observat cum faci,pro only for friends,o sa am eu grija sa se rezolve

3.esti acceptat

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.