Sari la conținut

Reclamatie xartE


HackerGeo

Postări Recomandate

Nu inteleg care e problema atata timp cat am injurat in admin chat.. sunt adminii care injura si in (chat-ul official) si nu ii se fac reclamatie..  si tu zeule.. nu injuri cand cineva are cod? sau ceva? am injurat in admin chat.. nu am injurat pe public.. sa vada toti playerii sa spuna uite ce server.. 

 

 

@sound daca crezi ca am gresit cu ceva.. astept un warn.. dar nu cred ca am gresit ... daca te uiti in consola.. sunt mai multi care injura in (official chat) nu dau nume.. vreau sa mai avem oamenii in staff

 

si tu georgiaN ca helper.. nu am  vazut ca dai si tu.mute,gag nimic.. si nici nu intrebi alti adminii.. ce se intampla pe server.. astept parerea celorlanti 

Editat de xartE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

47 minutes ago, xartE said:

de asta ce ziceti? http://www.girlshare.ro/3490040922.5 nush daca se aude sunetul ,injura,si adminii il aud.. si nu ii fac reclamatie

Aici nu e vorba despre altii admini e vorba ca nu ai pic de experienta. aici e reclamatie despre tine si tu dai link cu altii admini fa reclamatie daca nu faci e treaba ta o sa avem admini care injura  pe langa asta mai si injuri.

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

37 minutes ago, D3vyd said:

Aici nu e vorba despre altii admini e vorba ca nu ai pic de experienta. aici e reclamatie despre tine si tu dai link cu altii admini fa reclamatie daca nu faci e treaba ta o sa avem admini care injura  pe langa asta mai si injuri.

pai ma acuza doar pe mine ca injur pe admin chat si pe (official chat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crem chiar avea wall si pur si simplu s-a enervat tipul, a scris pe chatul adminilor pt mine, nu vad ce e asa de mare chestie pentru o injuratura se exagereaza prea mult pe subiecte din astea +plus ca injuratura nu a fost pusa pe chatul meciului deci  nu cred ca merita nimic deocamdata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

27 minutes ago, Adrian Adam said:

crem chiar avea wall si pur si simplu s-a enervat tipul, a scris pe chatul adminilor pt mine, nu vad ce e asa de mare chestie pentru o injuratura se exagereaza prea mult pe subiecte din astea +plus ca injuratura nu a fost pusa pe chatul meciului deci  nu cred ca merita nimic deocamdata

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reclamatie fara rost.. pe toate serverele pe care  am fost nu intereseaza pe nime cum se vorbeste pe admin chat, nu poate da un exemplu prost nimanui... daca era asa trebuia sa iau si eu si cel putin 3-4 co owneri remove :))) 

contra, clar.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 1/29/2018 at 4:41 PM, D3vyd said:

pro merita remove nu a luat gradu nici de 2 zile si incepe cu chestii d-astea a facut sound clar topical ala de ce nu il respecti

esti ratat, dai doar contra la admine si acum o sa incepi sa dai pro la reclamatii?

 

On 1/29/2018 at 11:34 AM, Red乡 said:

pro, merita -1

nu a vazut nimeni ce scrie, te deranjeaza cu ceva? si eu fac asta pentru ca stiu ca in staff in majoritate sunt persoane care inteleg cand te enervezi

 

On 1/29/2018 at 6:10 PM, D3vyd said:

Aici nu e vorba despre altii admini e vorba ca nu ai pic de experienta. aici e reclamatie despre tine si tu dai link cu altii admini fa reclamatie daca nu faci e treaba ta o sa avem admini care injura  pe langa asta mai si injuri.

sincer, opinia ta e irelevanta

 

 

 

 

contra, sincer tu ar trebui sa primesti remove pentru simplul fapt ca te roade invidia si faci reclamatie aiurea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • GhosT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.