Sari la conținut

[Portofoliu] Garfielld


Garfielld

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 84
  • Creată
  • Ultimul Răspuns

Cele mai bune postere din acest subiect

  • 2 săptămâni mai târziu...
Acum 9 ore, IuStrenght a spus:

Ce sa spun, impresionant, primul portofoliu care chiar m-a impresionat. Nu prea imi plac efectele gif cu radial blur-ul, dar in rest este un portofoliu impresionant
Te-ai supara daca mi-ai spune si mie cum se numeste fontul de aici ?
LglMdJU.gifnGCCxRN.gif 

@Garfielld

  • Like 1

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 30.05.2018 la 22:13, IuStrenght a spus:

Ce sa spun, impresionant, primul portofoliu care chiar m-a impresionat. Nu prea imi plac efectele gif cu radial blur-ul, dar in rest este un portofoliu impresionant
Te-ai supara daca mi-ai spune si mie cum se numeste fontul de aici ?
LglMdJU.gifnGCCxRN.gif 

Mersi mult, chiar daca in comunitate nu sunt bine primit ca asa zis "designer" incerc tot ce pot, fontul se numeste Another Danger.

Scuze pentru raspunsul intarziat nu prea mai intru pe forum.

 

EDIT: 57b7KSB.jpg

  • Confused 1
  • Sad 1

Smecher.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

rMsUZ51.jpg

Can't believe you died, You inspired me, You helped me with your music and your positivity. I loved you as an artist but also as an human. My favourite rapper dead or alive. Rest in peace X. 

  • Like 1

Smecher.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
  • 3 luni mai târziu...

Unele fonturi nu sunt alese bine sau folosite corespunzator ( alea pentru textul secundar folosite pentru principal cu size 36 / 48 ) , oricum fata de lucrarile realizate din februarie e destul de ok , nu ca le am eu cu avatarele cine stie ce dar cred ca unele sunt redimensionate prost si animatia nu prea se potriveste , pana la urma suntem in anul minimalistului , nu trebuie sa umplem imaginea cu efecte de prisos. KW si daca poti sa realizezi niste semnaturi(diferite stiluri)/logo-uri/wallpaper-uri sa vedem si noi ceva unic si frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • chebacc a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.