Sari la conținut

Cerere Up


H3D$Hot (Dani)CS.USP.RO

Postări Recomandate

Nume:  Hendea Marian-Daniel
Vârsta:  15 ani 
Nick:  H3D$Hot (Dani)
SteamID:  STEAM_0:1:183287390
Profil steam:  http://steamcommunity.com/id/hendeamariandaniel/
Ore jucate pe server:  145 ore
Ai intrat în grupul de steam al serverului?: Da
Ai citit regulamentul?: Nu

Pe server detin: Helper

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 hours ago, H3D$Hot (Dani)CS.EVICT.RO said:

Stiu sa le folosec foarte bine!

Nu sti sa le folosesti prea bine. nu te descurci ca helper mai invata si fa dupa cerere up acum esti paleta si e parerea lui sincer sunt de partea lui 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, diV said:

contra. nu stiu cum te descurci in ultimul timp pentru ca nu prea am avut timp sa intru, dar in rest nu te descurcai mai deloc

 

12 hours ago, D3vyd said:

Nu sti sa le folosesti prea bine. nu te descurci ca helper mai invata si fa dupa cerere up acum esti paleta si e parerea lui sincer sunt de partea lui 

Stie sa le foloseasca, dar nu inteleg de ce, uneori nu da mute/gag

Editat de PUMBA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 hours ago, H3D$Hot (Dani)CS.EVICT.RO said:

Pentru ca,nu trebuie sa le dau mute/gag la fiecare injuratura pe care o zic!

omule nu mai comenta atat toata lumea isi da cu parerea . Asteapta decizia lui sound/hate nu mai spama aiurea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.