Sari la conținut

Unban TheFatAssNinja


RenQq

Postări Recomandate

Nick: TheFatAssNinja
Nick admin: x a r t e sau cum il cheama
STEAMID: STEAM_1:0:189894323
Motiv: cred ca aim, sau wall chiar nu stiu.
Dovezi: Ce dovezi as putea sa dau? eram 4 oameni pe srv, un tip TwiX, adminul x a r t e sau cum il cheama care cred ca are global doar pe server .
Alte precizări: Precizez sa spun faptul ca am mai jucat pe server cu numele -Alex-, RenQ, RenQq, si multi prieteni de acolo stiu cum joc si cum sunt, mai am un alt cont cu rank-ul LEM, daca nu ma credeti va pot da instagram-ul ca am acolo poza, si ce sa mai zic, alegeti si voi adminii dupa rank mai bine, nu dupa ochi frumosi, ca daca bagi un silver ca si admin si isi ia cap mai mereu si da ban aiurea, o sa va faca comunitatea de ras. Precizez faptul ca joc la sunet si faza aceea in palace, de pe mirage cand l-am omorat pe TwiX, daca nu ai auzit, draga domnule x a r t e sau cum te-o chema, a pus un graffity ;) si normal ca atunci am stiut ca pe acolo si ca o sa iasa pe undeva. Rog adminul cu implicita banare, sa se prezinte la postarea aceasta sa vedem ce are de spus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am demo.. dar am martorii/jucatorii pe server care pot garanta ca tu ai avut cod mai exact aim si wallhack ii stiai pe toti in fiecare spot.. + te miscai pe mapa zici ca erai silver.. bine inteles ca reclamatia ai facut-o ca stiai ca nu am demo.. si vezi doamne tu o sa scapi..  =)) astept sa imi dai link de la contul cu "lem"

 

 

 

 

repet.. nu am demo.. pentru ca omul juca pe fata. si nu am mai stat sa ii fac demo. "domnule"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

_alex_asdfkj_ instagramul cu dovada de  LEM, http://steamcommunity.com/profiles/76561198800293416 poftim si link-ul. Spune-mi ce dovezi sa iti dau si eu iti dau, nu ma doare sa caut ceva sau sa fac niste screen-uri. Si nu cred ca ma miscam pe server ca un silver, pentru ca tu nu te-ai uitat decat 20 secunde pe mine. Adu-mi demo pentru ca, chiar vreau sa vad si eu de ce te-ai ofticat si de ce am luat ban.

Edit: Conteaza ca un admin sa faca si demo chiar si 20-30 secunde. ;) invata sa mergi shift, si sa joci la sunet. Mr Silverino.

Editat de RenQq
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

48 minutes ago, RenQq said:

_alex_asdfkj_ instagramul cu dovada de  LEM, http://steamcommunity.com/profiles/76561198800293416 poftim si link-ul. Spune-mi ce dovezi sa iti dau si eu iti dau, nu ma doare sa caut ceva sau sa fac niste screen-uri. Si nu cred ca ma miscam pe server ca un silver, pentru ca tu nu te-ai uitat decat 20 secunde pe mine. Adu-mi demo pentru ca, chiar vreau sa vad si eu de ce te-ai ofticat si de ce am luat ban.

Edit: Conteaza ca un admin sa faca si demo chiar si 20-30 secunde. ;) invata sa mergi shift, si sa joci la sunet. Mr Silverino.

1 game ban on record | Info

16 day(s) since last ban ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, RenQq a spus:

? da vac, si ? ce e asa wow ?  nu inteleg. 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

mare jucator de 1.6 si go dar el are OW pe go

 

ia fa ss la cs go cand intri in joc, asa in meniu sa ti vedem rank-ul

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

17 hours ago, RenQq said:

? da vac, si ? ce e asa wow ?  nu inteleg. 

e plauzibil ca aveai cod pe server, din moment ce ai ow pe ala

 

18 hours ago, RenQq said:

_alex_asdfkj_ instagramul cu dovada de  LEM, http://steamcommunity.com/profiles/76561198800293416 poftim si link-ul. Spune-mi ce dovezi sa iti dau si eu iti dau, nu ma doare sa caut ceva sau sa fac niste screen-uri. Si nu cred ca ma miscam pe server ca un silver, pentru ca tu nu te-ai uitat decat 20 secunde pe mine. Adu-mi demo pentru ca, chiar vreau sa vad si eu de ce te-ai ofticat si de ce am luat ban.

Edit: Conteaza ca un admin sa faca si demo chiar si 20-30 secunde. ;) invata sa mergi shift, si sa joci la sunet. Mr Silverino.

mr silverino si iti da cu harta in cap

sincer e mai credibil xarte, chiar daca nu are demo, decat tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, HATEAND a spus:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

mare jucator de 1.6 si go dar el are OW pe go

 

ia fa ss la cs go cand intri in joc, asa in meniu sa ti vedem rank-ul

la care cont ? ca pe asta e mg2 si pe ala era lem si nu se mai vede rank-ul de indata ce e vac. 

 

Acum 6 ore, diV a spus:

e plauzibil ca aveai cod pe server, din moment ce ai ow pe ala

 

mr silverino si iti da cu harta in cap

sincer e mai credibil xarte, chiar daca nu are demo, decat tine

si bossule, va dovedesc in orice zi oriunde oricand, un comp o ceva sa vedeti cum joc, daca era sa am cod nu mai ceream unban si ma pi"am pe el de server. ca mai sunt sute, doar ca mie imi place serverul asta si m-am imprietenit cu cativa. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai esti un codat cu vac asta e tot ce trebuie sa stim despre tine, asta este si motivul pentru care ai luat ban, ai rupt codurile 😂😂

 

@xartE ai zis ca au fost martori pe server cand juca renq cu cod, adunai aici sa lase reply daca este sau nu codat

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

repet si o mai zic inca o data, daca era sa am cod ma p*sam pe el de server si ma durea in cot ca mi-am luat ban. si jucam oriunde. aveti sechele din competitive cu codati, hata gata daca omu' joaca bine are cod. astept raspuns, unban sau ramane ban-u. 

Edit: nu am 14-15 ani sa vin aici sa mint aiurea si sa injur ca nebunu cum fac altii cand iau ban. am vorbit frumos, am incercat sa explic, daca nu asta e, nu va oblig. multumesc frumos pentru timpul acordat si, astept raspuns.

Editat de RenQq
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT,EU AM FOST MARTORUL CHIAR AVEA HACK.. IAM SPUS LUI XARTE SA SE UITE SI ASTA JUCA PE FATA CU EL SI IA DAT REPEDE BAN NU VAD CEVA GRESIT .. INAFARA CA NU IA FACUT DEMO.. + SE MISCA CA UN SILVER PE MAPA. + NE STIA PE TOTI IN POZITILE IN CARE STATEAM IN FIECARE RUNDA EU SPUN SA NU II SCOATETI BANUL

  • Love 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, Army a spus:

SALUT,EU AM FOST MARTORUL CHIAR AVEA HACK.. IAM SPUS LUI XARTE SA SE UITE SI ASTA JUCA PE FATA CU EL SI IA DAT REPEDE BAN NU VAD CEVA GRESIT .. INAFARA CA NU IA FACUT DEMO.. + SE MISCA CA UN SILVER PE MAPA. + NE STIA PE TOTI IN POZITILE IN CARE STATEAM IN FIECARE RUNDA EU SPUN SA NU II SCOATETI BANUL

hai ma fratele meu un comp cu mine, sau 1 v1  si sa se uite pe mine hateand sau xarte ca tot vad ca sunteti ofticati in plm. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, RenQq a spus:

hai ma fratele meu un comp cu mine, sau 1 v1  si sa se uite pe mine hateand sau xarte ca tot vad ca sunteti ofticati in plm. 


 nu mi plac reply-urile de genul, next ban

 

on: mai astept pareri de la martori! @xartE ai zis ca aveai martori pe server dar pana acum doar 1 a raspuns la topic, mai astept

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, RenQq a spus:

Atunci zi-mi tu cum sa iti/va dovedesc ca asa joc eu si ca nu am folosit nimic. 

 

Degeaba dovedești in 100 de meciuri pe server ca nu ai avut cod dacă ai jucat 1 singur meci și ai fost prins. Dacă ești băiat deștepți înțelegi ce vreau sa zic

 

Aștept mai mulți martori

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ban-ul ramane

locked

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.