Sari la conținut

Reclamatie d3vyd, pwp


DoMiK

Postări Recomandate

Nick: DoMiK
Nick admin: D3vyd
Data și ora evenimentului: 16:35-17:00
Harta: -
Detalii: A zis sa-i dau share la un joc si imi da si el la libraria lui, eu am acceptat ca eram "prieteni" , el a intrat pe cont si mi-a sters 4 jocuri.
Dovezi:  https://imgur.com/a/OU9Ay Sper ca e destul.
Alte precizări: Pwp d3vyd. 

PS: Un admin mi-a spus ca  dovezile sunt bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

27 minutes ago, DoMiK said:

xarte mi-a spus sa iti fac post. Deci..

 

nu inteleg logica daca e sa te omor pe alt joc si te oftici si incepi sa te plangi pe sv si iti zice cnv sa imi faci reclamatie "sa nu-l stresezi" imi faci ? 
e la fel cu chestia asta nu are nici-o legatura cu acest server la logica ta de copil de 13 ani te inteleg. si imi pare rau pentru tine.

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, nu stiu daca am dreptul sa ma bag sau nu ca nu am nici un grad pe server dar, nu mai pot de ras :))) Patroane, ti-a intrat pe cont si ti-a sters csgo sau ce ti-a facut, si ce treaba are asta cu serverul? sau cu reclamatia aici? unii nu ganditi ma frate :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa cum au zis si baietii mai sus, ce faceti voi cu conturile voastre de steam nu are legatura cu server-ul, mai ales ca voi erati tovarasi din ce am inteles

chestiile astea sunt strict problema voastra

 

reclamatie respinsa, topic inchis

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.