Sari la conținut

Unban


Strixan

Postări Recomandate

Propun Remove, nu isi mai face de loc treaba... face ce vrea el pe server...

 

✪ Ělite: a oke.
✪ Ělite: cica imi spune mie fyt
✪ Ělite: promit ca o sa te lasi de cs =)))))))))
 

inca ceva de aroganta..

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cerere de unban inutilă, ai primit ban doar pentru 30min, perioada a expirat, deci poți intra pe server. Fyt a avut tot dreptul să îți dea ban 30min, atât timp cât tu îl incomodai pentru a îi lua awp-ul. (Joci, nu stai la miloagă)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 hours ago, Smookey said:

Cerere de unban inutilă, ai primit ban doar pentru 30min, perioada a expirat, deci poți intra pe server. Fyt a avut tot dreptul să îți dea ban 30min, atât timp cât tu îl incomodai pentru a îi lua awp-ul. (Joci, nu stai la miloagă)

explica ce e cu argumentarea asta omule.. in cacat e un joc.. daca furi un awp trebuie sa ii dai ban? tu gandesti? WTF

@Smookey

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@xartE înseamnă că nu ai jucat jocul ăsta suficient, să vezi ce fain îi când te incomodează unu când ai awp, doar să îl ia. Să îți facă cineva block sau să arunce grenade doar să îți ia awp-ul. Posibil să nu fi înțeles și ce a vrut Strix, unban pt un rahat de ban care durează 30min. Să meargă la reclamații dacă vrea. Oricum părerea mea rămâne aceeași. 

Zici de parcă a găsit un awp pe jos l-a luat. Este o diferența între a incomoda un player să îi iei arma și a găsi o armă pe jos. 

Editat de Smookey
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Smookey said:

@xartE înseamnă că nu ai jucat jocul ăsta suficient, să vezi ce fain îi când te incomodează unu când ai awp, doar să îl ia. Să îți facă cineva block sau să arunce grenade doar să îți ia awp-ul. Posibil să nu fi înțeles și ce a vrut Strix, unban pt un rahat de ban care durează 30min. Să meargă la reclamații dacă vrea. Oricum părerea mea rămâne aceeași. 

Zici de parcă a găsit un awp pe jos l-a luat. Este o diferența între a incomoda un player să îi iei arma și a găsi o armă pe jos. 

 am 3k de ore in jocul asta.. + esti pe publice.. si nu trebuie sa sufere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.