Sari la conținut

Reclamatie expose (menthol)


Wazy

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] Wazy
Nick admin: [numele adminului reclamat] Menthol(Expose)
Data și ora evenimentului: 10/03/2018 20:16
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] Cobblestone
Detalii: Abuse ammo

Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat]  http://www.girlshare.ro/3490078967.1

Alte precizări: Sa fii mai atent cand te avertizeaza cineva sa nu mai face abuse.

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu.... sound mi-a spus.. ca o sa scoata gloante infinite.. si chiar daca nu le-ar scoate.. ar trebuii sa spameze maxim 3 secunde...  propun -1 vip la toti ce-i care au level 3 vip 2 .. care contine gloante infinite

 

pwp @Wazy saracie =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 minutes ago, xartE said:

Din cate stiu.... sound mi-a spus.. ca o sa scoata gloante infinite.. si chiar daca nu le-ar scoate.. ar trebuii sa spameze maxim 3 secunde...  propun -1 vip la toti ce-i care au level 3 vip 2 .. care contine gloante infinite

 

pwp @Wazy saracie =))

Daca el abuzeaza nu inseamna ca toti o fac de ce ar scoate la toti vip 2+3 . Propun sa ii dai -1 doar la menthol chestia sa le dai la toti e o prostie.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.