Sari la conținut

Cerere grad - fyt


fyt

Postări Recomandate

PRO, este cel mai activ player/admin de pe server, a avut cateva "greseli" (eu nu le consider greseli, a procedat corect), stie sa isi faca treaba ca si admin. 

A primit remove mult prea usor.

  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra,se da in figuri pe server cand avea grad.. si mai si injura.. snd... te rog eu sa te uiti,si la celalante reclamatii facute de playerii/admini 

 

Big Contra  

Editat de xartE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reply pentru @D3vyd iti mai zic o data, nu este injuratura personala. Nu stiu daca ai auzit, dar din cauza mea s-a facut aceasta regula care-mi permite sa folosesc asa fraze daca nu injur in mod personal omul respectiv/ oamenii respectivi. Sper sa fii mai documentat data viitoare, cat despre @xartE imi este scarba de caracterul tau, iti pierzi timpul aiurea cu mine incercand sa pari superior in fata mea, nu esti, stai linistit, ti-o mai zic inca o data, si asta te frapeaza, ca vrei tu sa ii controlezi pe toti, ca doar na, am BMW si ca sunt mai mare, si ce mai ai tu, pune-ti intrebari mai intai, de exemplu: "Daca am Admin/Trusted etc. cu ce pot ajuta serverul? Doar nu am grad ca sa am "grade". Oare de ce mi-am luat responsabilitatea asta? ( exemplu daca zici ca ai un copil ). Mi-ai placut la inceput cand erai un baiat de treaba, nu te bagai in discutiile oamenilor cand nu trebuia, nu erai cu arfe, acum insa se vede ca a iesit la iveala fata ta adevarata. 

  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 hours ago, fyt said:

Reply pentru @D3vyd iti mai zic o data, nu este injuratura personala. Nu stiu daca ai auzit, dar din cauza mea s-a facut aceasta regula care-mi permite sa folosesc asa fraze daca nu injur in mod personal omul respectiv/ oamenii respectivi. Sper sa fii mai documentat data viitoare, cat despre @xartE imi este scarba de caracterul tau, iti pierzi timpul aiurea cu mine incercand sa pari superior in fata mea, nu esti, stai linistit, ti-o mai zic inca o data, si asta te frapeaza, ca vrei tu sa ii controlezi pe toti, ca doar na, am BMW si ca sunt mai mare, si ce mai ai tu, pune-ti intrebari mai intai, de exemplu: "Daca am Admin/Trusted etc. cu ce pot ajuta serverul? Doar nu am grad ca sa am "grade". Oare de ce mi-am luat responsabilitatea asta? ( exemplu daca zici ca ai un copil ). Mi-ai placut la inceput cand erai un baiat de treaba, nu te bagai in discutiile oamenilor cand nu trebuia, nu erai cu arfe, acum insa se vede ca a iesit la iveala fata ta adevarata. 

pai ramaneam... "de treaba" daca nu .. imi bagai mie, fite pe oveprass in competitive... si.. cand m-am bagat in discutie... e pentru ca ala te injura.. si aveam acces-ul sa ii spun sa taca... dar dupa tu batman..ai zis sa-l fac pe asta raie. .ca na.. asa mi se scoala mie..... si cred ca m-ai si injurat.. nu vreau sa spun da/nu 

 

la tine fiecare reclamatie.. are un "basm"  trebuie sa argumentezi. .. ca daca ti-ai bagat p**a in jucatorii "ma-tii"

 

daca incercam... sa par superior.... daca cineva spunea ceva de tine,reactionam,si zic sa nu mai amesteci,copilu aici.. si cand plm am zis eu ca am bmw =)) si daca am zis.. astept si eu o dovada =))) daca vei fii acceptat.. voi face orice sa fii dai jos.. crede-ma... ss-urii etc

 

bafta.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La revedere va zic atunci, este al 3-lea server pe care nu am gasit oameni, ramaneti voi cu ideile voastre daca nu ati vrut un server curat, disciplinat si cu admini apti pe el. Cum spune un proverb ce caracterizeaza mare parte din Romania: "De unde nu e, nici Dumnezeu nu cere". A fost o placere sa joc pe acest server pana cand au aparut jigodiile care trebuie sa strice toata atmosfera, ca oriunde, nu poti sta tu linistit, ca vine unul si-ti extermineaza efectiv cheful.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.