Sari la conținut

Reclamatie Unban


nExoW

Postări Recomandate

Nick: nExoW
Nick admin:Dope

Data și ora evenimentului:17:50 30.3.2018
Harta: de_inferno
Detalii:Eram in timpul jocului linistit vorbind cu prietenii mei,si Bum dintr-o data ecranul mi-a dat freeze  si vad "You have been banned from this server".Nu folosesc ,nu am folosit, si nu voi folosi cheaturi
Dovezi: https://evict.eu/go/index.php/bans#424

Alte precizări:respect comunitatea,si sunt pe ea de prea mult timp si sper ca aceste lucruri sa nu se mai intample!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
  • Smookey a deblocat acest topic

Ai luat ban de la mine cu motivul wall+ bhop script Intri tu pe sv pnm faci bhop si tragi in timp ce faci pe langa asta toti Ct erau in A si tu la fel si T era t base si dai info ca e t base rush pe el fara sa vezi pe harta sau sa il auzi. 

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 hours ago, D3vyd said:

Ai luat ban de la mine cu motivul wall+ bhop script Intri tu pe sv pnm faci bhop si tragi in timp ce faci pe langa asta toti Ct erau in A si tu la fel si T era t base si dai info ca e t base rush pe el fara sa vezi pe harta sau sa il auzi. 

ai postat in banlist?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, diV said:

iti dai seama ca e autobhop pe server da?

el tragea si sarea in dreapta in continu sarea si tot mergea in dreapta si tragea se vedea ca doar tinea pe space

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.