Sari la conținut

Cerere up


swag

Postări Recomandate

11 hours ago, swag said:

@D3vyd am vazut postu "Contra , tot nu e bun" si nu am screenuri sa dovedesc , da un motiv poti da terog ?

si @Wazy in ce sens sa ma acomodez

Ce  motiv ma ? nu vezi ca nu stie sa dea un steam profile in plus ce legatura are cererea ta cu a lui rian ? 

Nu ai luat up nici de 2 sapt si vrei inapoi. 

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, swag a spus:

@D3vyd am vazut postu "Contra , tot nu e bun" si nu am screenuri sa dovedesc , da un motiv poti da terog ?

si @Wazy in ce sens sa ma acomodez

In sensul acela in care sa cunosti si tu toate comenzi si sa stii cand se dau.

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Wazy stai chill ca stie comenzile :)) cand era el admin tu nu stiai de existenta sv-ului..:))

@D3vyd@swag este un membru al acestei comunitati de foarte mult timp, si a fost un admin foarte bun chiar daca s-a retras, acum a revenit si cred ca este acelasi.

Editat de PetrW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, imi schimb parerea despre acest player care vrea doar negativitati pe acest server, de exemplu pe mapa de_dust2 prefera sa stea CT si sa fie spamat de 13 TERORISTI CU AUTO pana la scorul de 15-0 pentru TERORISTI, si mi se opune la toate slayerurile pe care le dau celor cu auto, pentru a balansa jocul, explicandu-le, hai ma sa jucam, ca oamenii, ca degeaba suntem CT daca voi ne spamati cu AUTO-uri, nu frate, lasa-i ca au voie cu AUTO, stiu frate ca are voie, nu am zis nimic in legatura cu asta, am zis ca sa mai echilibram dracului jocul ala, sa nu fim pusi de forma. Cer, de astazi, probabil o sa-l iau eu, pluginul pentru maximum de auto/awp. Ca deja sunteti de tot rasul cu aceste cazuri.

 

Editat de fyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.