Sari la conținut

wazy+vegeta


future

Postări Recomandate

in caz ca vreti sa stiti,wazy ii ia apararea lui vegeta la orice,ii da pro mereu,chiar daca nu are dreptate.nu vreau sa aud lucruri de genul ''nu e asta subiect'',pentru ca este de discutat,ii face tot felul de hiperbolisme si il ajuta la helper,si a exagerat mult la reclamatia mea,spunand ca nu i-am dat nimic inainte,cat despre vegeta,putea sa astepte 30 de minute,ca eu cand am mai luat ban am asteptat fara sa zic nimic...csf asta e stafful de pe sv,la prima reclamatie remove direct....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate vrea cineva să îi traducă ce am scris eu, din câte văd nu înțelege.

Nu îmi irosesc timpul să îi explic aceste lucruri unui om care nu înțelege sau care nu vrea să înțeleagă.

 

29920843_1675679915877816_652894334_n.pn

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai asa sa inteleg daca tu gresesti si nu iti asumi greseala, cineva te atentioneaza de greseala si tie nu iti pasa e vina aluia ca ii ia apararea celui care a primit ceva pe nedrept pentru fapta ta?

Editat de Wazy

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.