Sari la conținut

In legatura cu remove-ul meu!


future

Postări Recomandate

calmeaza-te frate e de 100 de ori mai matur ca tine, si nu trebuie sa ii spui tu ce decizii trebuie sa ia. el face ce crede ca e mai bine, si deasta voi pustanii astia nu mai trebuie sa va bagati peste cuvantul lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nici nu mai am cuvinte, omule ce prieteni explica si mie una e atunci cand primeste cineva ban pentru un motiv si alta e cand primeste pentru ca asa ai vrut tu  nu au nici-o legatura post-urile astea.

Editat de Wazy

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, future a spus:

ziceam despre faptul ca atunci cand ia prietenul tau ban 30 de minute ceri remove imediat,dar cand ia unul necunoscut zici ca poate sa astepte 30 de minute 

Stai asa ca nu inteleg ce prieten? Daca un player imi da add si imi zice in mesaj privat ca a fost pedepsit cu ban pe nedrept tu ce ai face? Si in al doilea rand am cerut eu remove?

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, future said:

=)....pedepsit pe nedrept?i-am dat gag si mute inainte,inainte de astea warn si continua

si pentru mine noob si gay sunt jigniri si nu suport

noob inseamna incepator daca nici atat nu stii cauta pe google cum sa fie noob o jignire esti tu asa perfect sa fi expert din prima Termina cu prostiile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.