Sari la conținut

Unban


☆Vlădu☆

Postări Recomandate

Nick:  Vladu
Nick admin: BOGDANvsl
STEAMID: STEAM_1:0:114821843
Motiv: haha
Dovezi: - nu am mai facut poza e ban permanent
Alte precizări: 

A intrat un player cu un alt nume de server in nick si i-am spus frumos sa i schimbe numele sau sa i dea kick pentru ca face reclama. Bogdan a spus ca nu, si eu i-am spus ca poate nu stii cum sa i dai kick si mi-a dat primul ban cu motiv-ul ''pa'' // Dovada : https://prnt.sc/ivpv9v 

Dupa care s-a scurs primul ban pe nedrept, am intrat frumos pe server si era on, i-am spus ca de ce mi-ai dat ban prima oara si i-am spus ca e incompetent si ca habar nu are sa administreze. Dupa care mi-a dat ban permanent pe motiv-ul ''haha''.  

edit : am martori pe clasixx si pe azse care si ei au primit ban 30 minute ca l-au facut incompetent :) ! Sper sa raspunda si ei aici.

Editat de ☆Vlădu☆
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok deci nu am nimic cu tine, dar deja devin enervante toate cererile astea, sunt 3 cereri de unban si nici una nu a fost acceptata. Eu nu il invinovatesc deloc pe smokeey aka bogdan1vs deoarece am fost si eu cu tine in echipa si stiu cum faceai. Iti bateai joc de echipa, bagai muzica, jigneai playerii chiar daca cineva iti dadea mute gag degeaba. Consider ca la tot comportamentul pe care tu l-ai afisat nu meriti unban. Nu mai face atatea cereri unban pe motiv ca nu meritai dupa tot ce am spus mai sus se vede clar ca meritai. Deja toate cererile astea devin un abuz...

Editat de Wazy

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 hours ago, Wazy said:

Ok deci nu am nimic cu tine, dar deja devin enervante toate cererile astea, sunt 3 cereri de unban si nici una nu a fost acceptata. Eu nu il invinovatesc deloc pe smokeey aka bogdan1vs deoarece am fost si eu cu tine in echipa si stiu cum faceai. Iti bateai joc de echipa, bagai muzica, jigneai playerii chiar daca cineva iti dadea mute gag degeaba. Consider ca la tot comportamentul pe care tu l-ai afisat nu meriti unban. Nu mai face atatea cereri unban pe motiv ca nu meritai dupa tot ce am spus mai sus se vede clar ca meritai. Deja toate cererile astea devin un abuz...

Sound a zis sa mai fac una, si uita-te ca de la prima a trecut o saptamana pana la a doua dupa care sound a zis sa mai fac una sa lamurim tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 hours ago, Wazy said:

Ok deci nu am nimic cu tine, dar deja devin enervante toate cererile astea, sunt 3 cereri de unban si nici una nu a fost acceptata. Eu nu il invinovatesc deloc pe smokeey aka bogdan1vs deoarece am fost si eu cu tine in echipa si stiu cum faceai. Iti bateai joc de echipa, bagai muzica, jigneai playerii chiar daca cineva iti dadea mute gag degeaba. Consider ca la tot comportamentul pe care tu l-ai afisat nu meriti unban. Nu mai face atatea cereri unban pe motiv ca nu meritai dupa tot ce am spus mai sus se vede clar ca meritai. Deja toate cererile astea devin un abuz...

Nu ai nimic cu el ? La fiecare cerere unban de la el  raspunzi cu contra fiecare merita o a doua sansa. Omul a gresit asta e ce e asa rau sa primeasca unban nu are wall sau cv sa scapat cu vorba

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

26 minutes ago, Wazy said:

Am spus nu am nimic cu el da, dar tu nu vezi ce am scris ce comportament avea? Daca tu crezi ca merita unban pentru toate chestiilea alea e simpla ta parere.

Inteleg frate a gresit pana mea toata lumea greseste fiecare merita o a doua sansa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Wazy said:

Am spus nu am nimic cu el da, dar tu nu vezi ce am scris ce comportament avea? Daca tu crezi ca merita unban pentru toate chestiilea alea e simpla ta parere.

Nu am zis ca sunt sfant, dar si Bogdan a procedat si prima si a doua oara dezastruos la ban-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, swag said:

Contra , daca ai primit ban pentru tot ce o zis Wazy ma gandesc si eu ca a fost corect banu'

Aici iti dai cu parerea daca stii ce s-a intamplat atunci. Nu vi tu picat din cer ca asa a zis ala si dau si eu contra. Daca nu aveti nici o treaba nu va bagati. Eu am luat ban ca i-am zis ca e incompetent ce i-am spus asa rau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, ☆Vlădu☆ said:

Aici iti dai cu parerea daca stii ce s-a intamplat atunci. Nu vi tu picat din cer ca asa a zis ala si dau si eu contra. Daca nu aveti nici o treaba nu va bagati. Eu am luat ban ca i-am zis ca e incompetent ce i-am spus asa rau?

Ti-a respins 2 cereri si cred ca stie foarte bine swag ce s-a intamplat.

Editat de PUMBA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 minutes ago, PUMBA said:

Ti-a respins 2 cereri si cred ca stie foarte bine swag ce s-a intamplat.

Mi-a respins 2 cereri ca mi-a dat el ban, pana l-am reclamat la sound unde el mi-a zis sa fac cerere de unban iara sa vina cu dovezi si uite-l acuma ca e de 2 zile cererea si e de negasit :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, ☆Vlădu☆ a spus:

Mi-a respins 2 cereri ca mi-a dat el ban, pana l-am reclamat la sound unde el mi-a zis sa fac cerere de unban iara sa vina cu dovezi si uite-l acuma ca e de 2 zile cererea si e de negasit :))

Cred că nu ai înțeles cum stă treaba aici, eu să îți arăt dovezi?

@Classy ai ceva de adăugat?

Bietul azse a primit vac, la cât de bun era.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi la 15:00 m-am jucat cu AZSE pe server ... ce vac? 

Si eu zic sa-i dai unban ca playeri ca el nu mai gasesti pe server. Se duce de rapa serverul daca nu gasesti oameni de treaba pe el . Adica eu sunt activ pe el ca ma cunosc cu multi playeri de treaba :P

 

Da-ti-i unban ... doamneee . E doar bun, de ce ar mai folosi hack daca si-a gasit cu cine sa comunice pe sv ... 

 

Apropo, am facut o cerere de Helper ... macar sa stiu daca primesc sau nu, ca sa nu mai fac alta. Pt ca tot o respingeti .

 

Am inteles :P >:I

 

Eu sunt de acord cu unbanarea lui Vladu, deci Smookey da-i acces pe server. Si are dreptate ce spune.

Editat de Classy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, Classy a spus:

Azi la 15:00 m-am jucat cu AZSE pe server ... ce vac? 

azse are vac. cred ca foloseste wall dar de cate ori stau spec pe el joaca prost.

 

nici nu are ban wtf?

 

 

Acum 9 minute, Classy a spus:

Apropo, am facut o cerere de Helper ... macar sa stiu daca primesc sau nu, ca sa nu mai fac alta. Pt ca tot o respingeti .

de ce zici aici eu propun sa iei respins doar pentru chestia asta :)) se vede cum o sa te descurci 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, D3vyd said:

azse are vac. cred ca foloseste wall dar de cate ori stau spec pe el joaca prost.

 

nici nu are ban wtf?

 

 

de ce zici aici eu propun sa iei respins doar pentru chestia asta :)) se vede cum o sa te descurci 

Cu azse ma cunosc in viata reala, are ban pe h1z1 nu vac ban:)))))))))))))))))))))))). Primesc odata unban?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.