Sari la conținut

Cerere Helper


Classy

Postări Recomandate

6 hours ago, D3vyd said:

Contra stie de ce 

 

5 hours ago, ManyacK said:

CONTRA!!!!

 

5 hours ago, Synn said:

Contra :) 

măcar aveți un motiv bun să dați contra, sau dați de "ură" sau "gelozie" sau mai știu eu ce? sincer nu vă înțeleg. măcar puneți și voi un motiv să mă lămuresc și eu de ce nu merită tipul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 hours ago, Red said:

 

 

măcar aveți un motiv bun să dați contra, sau dați de "ură" sau "gelozie" sau mai știu eu ce? sincer nu vă înțeleg. măcar puneți și voi un motiv să mă lămuresc și eu de ce nu merită tipul.

Poate te uiti si tu la cereri unban sau intri pe sv stiu si eu si o sa vezi de ce primeste contra

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

36 minutes ago, D3vyd said:

Poate te uiti si tu la cereri unban sau intri pe sv stiu si eu si o sa vezi de ce primeste contra

Nu sunt activ pe server pentru că nu prea pot să intru, pentru că trebuie să învăț, și să fiu activ pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum vrei să te accept când în prima cerere nu ai respectat modelul, în a doua cerere nu ai citit regulamentul și acum ai 4 de contra și 3 de pro? "Doar respins știm să dăm". 

Eu iau decizia în funcție de ce spun adminii, dacă ei cred că nu au nevoie de tine în staff, este decizia lor, nu a mea. 

Respins, T/C.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.