Sari la conținut

Cerere unban Katala


Katala

Postări Recomandate

Nick:Katala
Nick admin: Nu imi scrie in consola cine mi-a dat banul
STEAMID: STEAM_1:1:36770964
Motiv: aimbot

Dovezi: Daca am o zi buna nu inseamna ca am aim 
 

Editat de Katala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serverul a spus ca sunt supect de speed-hack din cauza ca ma misc in lag , omule ce nu intelegi si ala e stilul meu de joc ce naiba acm ca sunt jucatori mai buni ca mn pe sv si voi ma credeti pe mn ca folosesc hack?

Si mereu trebuie dovezi acuma las-o incolo de treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altor jucatori mai buni nu le sare direct tinta pe ceilalti jucatori direct prin pereti, si cred ca acel anti-cheat de pe server nu se ia dupa lagu tau sau dupa ping ca au fost altii cu lag si ping mult mai mare si nu aveau aceasta "problema" tu esti singurul din cele vreo 500 de ore petrecute pe publice..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum am zis asa este stilul meu is in primul rand nu m-am uitat prin pereti deloc , nu stiu ce ai vazut tu si plus ca am jucat foarte mult acest joc si credema nu am jucat niciodata cu cod si si nici nu o sa joc , acuma crezi ce vrei tu nu am cum sa iti schimb tie parerea si se pare ca nu o sa imi i-au unban .

Despre acel anti-cheat nu stiu ce sa zic , ca nu am habar de el , daca ar fi un cs 1.6 as face un wg dar din pacate e cs go , cum am zis , crezi ce vrei tu , dar iti spun sincer ca nu am nimica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 4/13/2018 at 4:58 PM, Katala said:

Problema pe care o am eu cu netul cauzeaza ca serverul sa ma inregistreze ca folosesc speed-hack si nu e prima data 

 

On 4/13/2018 at 7:24 PM, Katala said:

Serverul a spus ca sunt supect de speed-hack din cauza ca ma misc in lag , omule ce nu intelegi si ala e stilul meu de joc ce naiba acm ca sunt jucatori mai buni ca mn pe sv si voi ma credeti pe mn ca folosesc hack?

Si mereu trebuie dovezi acuma las-o incolo de treaba

 

On 4/13/2018 at 10:12 PM, Katala said:

Cum am zis asa este stilul meu is in primul rand nu m-am uitat prin pereti deloc , nu stiu ce ai vazut tu si plus ca am jucat foarte mult acest joc si credema nu am jucat niciodata cu cod si si nici nu o sa joc , acuma crezi ce vrei tu nu am cum sa iti schimb tie parerea si se pare ca nu o sa imi i-au unban .

Despre acel anti-cheat nu stiu ce sa zic , ca nu am habar de el , daca ar fi un cs 1.6 as face un wg dar din pacate e cs go , cum am zis , crezi ce vrei tu , dar iti spun sincer ca nu am nimica.

Rezolva cu lagul daca ai lag, pro unban.

Editat de PUMBA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 hours ago, Pumba GO.EVICT.RO said:

 

 

Rezolva cu lagul daca ai lag, pro unban.

"Rezolva" cu lagul daca ai lag cum sa ii ceri asa ceva ? Joaca cum poate omul daca are lag e problema lui. Nu toata lumea are net,PC bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

50 minutes ago, D3vyd said:

"Rezolva" cu lagul daca ai lag cum sa ii ceri asa ceva ? Joaca cum poate omul daca are lag e problema lui. Nu toata lumea are net,PC bun

atunci sa nu mai joace daca are lag

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.