Sari la conținut

Reclamatie Darius wh


PROXY

Postări Recomandate

PRO, eram de fata dadea cate 3 hit-uri prin poarta din dreapta de pe d2 si cateodata si prin prima poarta, facea pref foarte evidente si dese !?

 

Acum 19 minute, future a spus:

Contra,asa joc eu,daca vreti va arat demo de comp/faceit,nu am chef sa iau ban din cauza ca nu stiti voi de lucky shot,plus ca dani star man abia taraie mouse-ul 

nu ai voie sa-ti dai contra singur, DaniStarMan are rank mai mare ca al tau, ai VIP si +1000 de avantaje 

 

Acum 18 minute, future a spus:

plus ca am si iteme in steam,de ce as juca cu wall?

esti pe server public nu iei VAC, nu suntem asa prosti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra,asa joc eu,daca vreti va arat demo de comp/faceit,nu am chef sa iau ban din cauza ca nu stiti voi de lucky shot,plus ca dani star man abia taraie mouse-ul 

 

plus ca am si iteme in steam,de ce as juca cu wall?

 

=)

 

hai sa vedem ce zic alti admini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, icykelZ a spus:

Contra, dovezi insuficiente. Singurele faze dubioase mi s-au parut cele cand a dat smoke-ul pe B si a stat fix in fata lui..stiam ca joaca bine, iar un jucator bun nu ar face asta; cand a plecat de acolo, la usi, se uita pe jos si ar fi putut sa faca asta doar ca sa vada unde se duc ceilalti fara sa se observe;  la usi pe mid cand era la ct, eu unul nu stiu daca l-as fi vazut pe ala care era in T base, dar sunt sigur ca sunt altii care l-ar fi vazut. Au fost faze putin dubioase, dar sincer nu sunt destul de dubioase incat sa spuneti ca are wh. Faza de la final mi se pare ok, se auzeau clar pasii, poate se intelegea mai greu ca sunt 2 si nu 1, dar era clar ca sunt 2 cand s-a auzit scope-ul. 

 

PS: Adminii ca voi imi dau si mie ban mereu cand intru pe un server nou. Stau 2 secunde pe mine si dau ban direct. Voi nu tineti cont de faptul ca unii poate aud mai bine decat voi si ca pe serverele astea se mai da si info. Pe langa asta se poate juca si la noroc. Stai B, nu vezi nimic, e clar ca sunt pe mid sau pe A si te duci repede dupa ei. Asta nu inseamna ca vezi prin pereti, doar putina gandire.

Prietene, el dadea prin prima poarta cu awp, explicam de unde stia el  ca eu trec ? Crede-ma ca nimeni nu numera secunde si la 3 trage + ca asteptam si mai mult si dupa ce ajungeam in fata portii el tragea fara sa ma vada sau sa aiba pic de habar ca eu am fost acolo, hai sa fim seriosi, el a intrat cu 3 ore mai tarziu si dupa 15 min de joc sa aiba 5/7 las-o asa !?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 4/18/2018 at 8:27 AM, icykelZ said:

Contra, dovezi insuficiente. Singurele faze dubioase mi s-au parut cele cand a dat smoke-ul pe B si a stat fix in fata lui..stiam ca joaca bine, iar un jucator bun nu ar face asta; cand a plecat de acolo, la usi, se uita pe jos si ar fi putut sa faca asta doar ca sa vada unde se duc ceilalti fara sa se observe;  la usi pe mid cand era la ct, eu unul nu stiu daca l-as fi vazut pe ala care era in T base, dar sunt sigur ca sunt altii care l-ar fi vazut. Au fost faze putin dubioase, dar sincer nu sunt destul de dubioase incat sa spuneti ca are wh. Faza de la final mi se pare ok, se auzeau clar pasii, poate se intelegea mai greu ca sunt 2 si nu 1, dar era clar ca sunt 2 cand s-a auzit scope-ul. 

 

PS: Adminii ca voi imi dau si mie ban mereu cand intru pe un server nou. Stau 2 secunde pe mine si dau ban direct. Voi nu tineti cont de faptul ca unii poate aud mai bine decat voi si ca pe serverele astea se mai da si info. Pe langa asta se poate juca si la noroc. Stai B, nu vezi nimic, e clar ca sunt pe mid sau pe A si te duci repede dupa ei. Asta nu inseamna ca vezi prin pereti, doar putina gandire.

Multumesc!Cineva care intelege

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După o discuție cu câțiva admini care au dat pro, am decis ca darius/future să nu primească ban.

Cum zicea și icykelz, nu sunt dovezi suficiente în demo. Așa că am judecat după ce se vedea în demo.

T/C.

  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.