ALATURA-TE GRUPULUI EVICT STEAM CHAT
Sari la conținut

Postări Recomandate

Hiehiehiehiehieeee , "Arfe" ... sa-ti readuc aminte , Daca te fac slaban :) e in gluma , daca te fac Silver , e in gluma :) si ban-ul pt cheat si arfele...Au legatura ? AAAA da si Kenny , TU ZICI DE MINE ?! Stii ca tot sv are demo cu tn cum injuri ? Si eu am :) Si tu spui de mine ?

Editat de Rikyy

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

glume de acest gen,le faci cu altcineva! Nu cu mine!

Partajează acest post

Link spre post
18 minutes ago, kennyS455 said:

glume de acest gen,le faci cu altcineva! Nu cu mine!

Tu-ti bati joc de mine ? Toata lumea are demo cum injuri pe sv , si pe mine si pe altii , dar totusi zici de mine ... nu degeaba te ameninta lumea ca au demo cum injuri..

https://www.youtube.com/watch?v=qdawmbVgEko&pbjreload=10

Editat de Rikyy

Partajează acest post

Link spre post

Cine are demo cu mine! sa-l puna pe forum!

Partajează acest post

Link spre post
1 hour ago, Rikyy said:

Tu-ti bati joc de mine ? Toata lumea are demo cum injuri pe sv , si pe mine si pe altii , dar totusi zici de mine ... nu degeaba te ameninta lumea ca au demo cum injuri..

https://www.youtube.com/watch?v=qdawmbVgEko&pbjreload=10

Reclamatiile pentru un admin nu se fac la aceasta categorie si nu in acest topic.

Recomandam vizitarea sectiunii ''Admin Complains'' , multumim de intelegere.

Mod Nik

Partajează acest post

Link spre post
25 minutes ago, Nik said:

Reclamatiile pentru un admin nu se fac la aceasta categorie si nu in acest topic.

Recomandam vizitarea sectiunii ''Admin Complains'' , multumim de intelegere.

Mod Nik

+1

Partajează acest post

Link spre post

Tu aveai vac pe profil intri pe sv injuri samd , eu iti accept chestiile astea , dar se pare ca virgula colegii mei nu . Meritai ban-ul , mai ales ca mi se parea ca dai foarte suspect . @Panda niste warn-uri pls si @PorcusorulMagic un tc . Ramai cu ban ca bine ti-e.

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

... Eu astept demo pt ce am luat ban si demo cand injuram ... si ban permanent fara advertismente pt limbaj ? Am luat ban pt "Mi se parea ca dai foarte suspect" [2000 de ore] si conteaza daca am vac ? E ca si cum ai spune  "Fondatorul are vac si da foarte suspect , hai sa-l banam fara demo" , chiar daca stiu ca n-ai cum , dar era un exemplu , :D , Astept demo pt ban :(). Si am zis eu ceva de reclamatie sau ca aici se fac reclamatiile ? Doamneeeee... @PorcusorulMagic , nu e niciun demo si au trecut 22 de ore , T.C si unban sau cv ?

Editat de Rikyy

Partajează acest post

Link spre post

Ban scos, usor cu suferintele , t.c.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.