Sari la conținut

Who the fu*k is kalașhnikov?


CRD

Postări Recomandate

Salutare băieți!

Numele meu este Claudiu,am 17 ani și locuiesc în Deva,județul Hunedoara.Pasiunea mea cea mai mare este fotbalul și box-ul,la care am putut să adaug diferite trofee pe parcursul anilor.

În fine nu asta contează,contează cine sunt și de ce m-am apucat de Gaming,nu?

Eu m-am apucat de gaming la vârsta de 7 ani,când un vecin de a meu a venit la mine cu un CD cu CS 1.6,iar de atunci viața mea s-a schimbat cât de cât.De ce zic asta? Deoarece am ajuns să cunosc foarte multă lume în viața virtuală și chiar și în viața reală.Cum mi s-a mai schimbat viața mea cu CS-ul? Devenisem un obsedat de DeathRun la vârsta de 9 ani,stăteam în prostie pe servere de tipu'.

La vârsta de 8 ani am dat prima oară de un forum,era un forum free unde era și serverul pe care mă jucam cu vecinu' meu.Platforma forumului era vBulettin dacă nu mă înșel,și dacă pe atunci nu știai să îți faci un cont gândiți-vă cât de proști sunt unii și habar nu au în 2017 să facă un cont pe un anumit forum,când pe orice forum aproximativ te poți conecta cu facebook-ul.

După ce am terminat cu forumul ăla gratis am ajuns pe comunitatea lui Sharky,deoarece jucam DeathRun pe un server de acolo.Era super tema,era super mare activitatea pe atunci,gradele pe forum se dădeau pe bani și țin minte că dădusem 15 euro pentru Co-Administrator doar pentru că era culoarea mov și-mi plăcea,dar eu nu știam să fac posturi..

După ce am exersat cu posturile am mers pe comunitatea RLZ care bineînțeles s-a închis între timp,deoarece fondatorii nu mai aveau chef să o țină chiar dacă ea creștea în fiecare zi.Acolo am învățat să și Moderez! Da acolo am luat prima oară Moderator și am știu cum se închid topicurile/deschide/pin sau mutat,dar bineînțeles nu știam de bifa din dreapta și le făceam pe toate pe rând cu reply " închis ".

După ce plecasem de acolo prin 2011-2012 am ajuns pe comunitatea lui Amalia ( di@avol!ta ) unde am ajuns să moderez foarte repede și să mă împrietenesc cu veteranii CS1-ului.După ceva timp de stat cu Moderator mă plictisisem de culoarea aceea și am plecat pe o comunitate de a lui senz0r împreună cu Lord Edward.

După am dat de comunitatea E-like care bineînțeles a fost dragoste la prima vedere,tema frumoasă,oameni activi,oameni proști și Florin!

Am fost foarte plimbăreț,nu îmi găseam locul într-o comunitate,am fost pe peste 100 de comunități și pe toate cu grad.

Sincer să vă zic toate nickname-urile nu le mai știu,dar știu cele importante:

Tataee,DeLeTe,EarthQuake,DJ CLAUDELU ( da fra nickname din 2010 ),rightdown,right,gwin,dynmk ș.a.m.d

După ce am văzut că este la modă să lucrezi în photoshop,am zis să încep și eu ( eram pe cs1 ) și vă dați și voi seama,pe atunci nu erau blururi faine,smudge-uri etc.Totu' era așa,pus să fie.

Am fost pe multe comunități,extrem de multe,și deasta regret,pentru că nu mi-am prea găsit locul niciunde,decât pe RLZ.

Comunități în care am fost și eu și erau destul de populate:

LGZ,RLZ,CS1,CSTRACKER,DARKMIND,CSBEST,CSFORCE,CSBD,MIXCS ( salut sound ),E-LIKE ( salut florinaș .

Ăsta am fost eu,dacă vreți să mai știți ceva,întrebați-mă.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Măcar nu sunt singuru care a avut 100 de nume până în prezent :))

Mă bucur că te-am  cunoscut, băiat serios și matur, mai mult nu am ce să zic.Sper să ne înțelegem bine și pe viitor.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit!

Owner GOARENA.EVICT.RO and STARS.EVICT.RO

http://www.gametracker.com/server_info/188.212.100.115:27015/

CsGo Rank: MGE

Super Moderator : Evict.ro

█■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■ ABOUT ME ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■█ 
➤I am 14 y/o, I live in Romania and I love playing games. My favourite games are CS:GO And Paladins ! 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut și bine ai venit pe EVICT.

 

Daca a avut o prietena înseamna ca Aurelian s-a saturat de ea.
             Aurelian nu face flotari, el le cumpara gata facute! 
            Aurelian nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.
                  Aurelian s-a nascut intr-o cabana construita de el. 
          Aurelian a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.
                Aurelian poate sa aplaude cu o singura mana. 
            Aurelian se scobeste in nas cu degetu mic de la picioru stang! 
               Daca tu ai 5 lei si Aurelian are tot 5 lei Aurelian  are mai multi bani ca tine.
             Aurelian a lasat-o stirba pe zana maseluta!
               Aurelian nu suna la numarul gresit...Tu raspunzi la numarul gresit! 
              Aurelian a raspuns la un apel pierdut. 
               Aurelian a omorat 50 de teroristi cu 2 gloante.Primul a fost de avertizare!
         Cand era mic,Mos Craciun primea cadourii de la Aurelian
           Aurelian poate sa faca poze cu telefonul fix. Chiar si selfie.
          Aurelian si-a aruncat casa pe geam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • HATEAND a deblocat acest topic
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • Nuțu a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.