Sari la conținut

Sugestii server


DaniStarMan

Postări Recomandate


Nick: DaniStarMan
Suggestion: Adugare muzica Adminiilor
Details: Cand un ADMIN intra pe server sa cante o melodie la alegere( de acel ADMIN) si un scris personalizat, sa se adauge si la playerii normali doar la donatie de la 20 € in sus
Photos/videos: Nu am

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, icykelZ said:

Suna bine, dar dau contra, deoarece din ce stiu de pe alte servere incurca destul de mult jucatorii. Nu mai auzi niciun pas.

Pro, si sa existe o comanda cu care le poti opri. Si asta sa se adauge doar la vip si sa fie 5euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, Wazy said:

Pro, ori la vip ori la admin, dar as recomanda mai bine pentru admin pentru a nu abuza de comanda.

Deaia sa fie la vip iti dai seama ca orcine are helper poate sa abuzeze da ? Dar la vip trebuie sa doneze .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra.. Sau cel putin sa poti alege cum e cu !ctag daca sa cante sau sa nu cante... 

De multe ori cand intru pe server suspectez pe cineva, si daca omu aude melodia de la admin si ma vede spec nu cred ca mai am vreo sansa sa il prind.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, divines a spus:

Contra.. Sau cel putin sa poti alege cum e cu !ctag daca sa cante sau sa nu cante... 

De multe ori cand intru pe server suspectez pe cineva, si daca omu aude melodia de la admin si ma vede spec nu cred ca mai am vreo sansa sa il prind.

 

Unde te-ai dus, daca are doar VIP acces is sanse sa nu se intample

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba voua va arde de sound personalizat si de scris cand sunt atatea  probleme cu serverul.

Mai sunt unii care vor sa joace la sunet nu sa va asculte voua muzica.

Unii din voi votati pro si abia intrati pe server.

 

Sa se repare ''!rs''

Sa se adauge mai multe harti ca m-am plictisit sa ma joc cache si mirage si cateodata dust2.

Sa sa se adauge limita de awp ca e teroare pe server cand are toata lumea awp.

Poate sa se schimbe tick-ul de pe 64 pe 128...

 

Editat de Synn
  • Like 2
  • Love 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca pun pun la vip doar sau pe bani cine vrea sunet personalizat, sank sounds niciodata pt ca fac lag, quake sounds sunt sau o sa le scot si pe alea pt ca nu le foloseste nimeni

 

o sa ma mai gandesc la join sounds si round end sounds

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.