Sari la conținut

Cerere unban c0re


skywolf3r

Postări Recomandate

Nick: c0re
Nick admin: -
STEAMID: STEAM_0:1:151249600
Motiv: Wall
Dovezi: Joc din 2004 CS, deci nu cred ca se pune problema de faptul ca nu stiu sa joc. Din 2013 joc CS GO, pe contul vechi(actual c0re, in total 2 conturi; 1. c0re si 2. nmk(cel vechi)) am avut ~3200 ore(in CS GO iar pe 1.6 6000 de ore) iar pe asta 1400 ore deci din nou nu se poate pune problema de faptul ca nu stiu sa joc. Aseara am intrat pe server iar acum, 2.05.2018, ora 16:30, am vazut ca am luat ban.
Alte precizări: Nu folosesc asa zisele "ajutoare"(hack-uri) de care sunt acuzat, pentru a juca un amarat de joc. Pentru cei care au auzit de PGL din CS 1.6, sa caute player-ul nmk(eu) care a jucat in pgl acum 10 ani pentru echipa NMK Team. Daca se considera ca sunt vinovat, atunci nu ma debanati.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 hours ago, skywolf3r said:

Dovezi: Joc din 2004 CS, deci nu cred ca se pune problema de faptul ca nu stiu sa joc. Din 2013 joc CS GO, pe contul vechi(actual c0re, in total 2 conturi; 1. c0re si 2. nmk(cel vechi)) am avut ~3200 ore(in CS GO iar pe 1.6 6000 de ore) iar pe asta 1400 ore deci din nou nu se poate pune problema de faptul ca nu stiu sa joc. Aseara am intrat pe server iar acum, 2.05.2018, ora 16:30, am vazut ca am luat ban.

nu cred ca intereseaza pe nimeni sincer si nu e relevant

nu are nimic pe demo, pro unban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.