Sari la conținut

[Pareri] PUBG


PorcusorulMagic

Postări Recomandate

Prost, are multe buguri, m-am jucat si eu destul de mult si imi place. Oricum tot e foarte buguit si de asta Fortnite e mai popular. Mie nu-mi mai place nici PUBG nici Fortnite.

  • Love 1

Smecher.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PUBG: E mai ok daca iti place FPS (First Persion Shooter). E mai aproape de CS:GO ca grafica, si desii are cateva bug-uri, e ok, decent, daca ai 1-2 prieteni cu care sa joci e chiar ok. La 30 de euro se merita in timp, pentru ca oricum jocul este in continua dezvoltare.

Fortnite: E gratis, e 3d person, e mai cartonish. Iar ce e in plus si nu imi place ca e cu constructii si e un gameplay/mecanica interesanta, dar schimba mentalitatea si felul cum joci.

  • Like 1
  • Love 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 minute, Nik a spus:

30 de euro nu merita la cate bug-uri are , mai bine te apuci de fortnite si de 30 de euro iei battle pass + un skin legendar (20 euro) , iesi mai castigat parerea mea .

mai bine nu bagi nici 1 euro in fortnite ca nu se merita nici in jocu ala nici in pubg momentan, eu am dat bani pe pubg si totusi daca nu era asa de buguit poate il mai jucam, deja am jucat 500 ore...

  • Confused 1
  • Sad 1

Smecher.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • PorcusorulMagic nu a fost prezentat pe acest topic
  • 1 an mai târziu...

l am avut si inca il am, is doar tryhard eri, daca esti incepator n ai sanse sa castigi un meci, deci nu sii merita banii, daca esti experimentati in domeniu battleground ar merge.

                                                                                                                                                                    

 

 

                                                                                                                                                                                 Ŧคςєเt קг๏Ŧเlє/ѕтєαм ρяσƒιℓє/ρяσƒιℓ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru pretul lui (30 de euro) eu zic ca nu merita  , multe bug-uri , cheateri , tryharderi  . Jocul se bazeaza pe camp si putina strategie sau noroc 😄 , deci concluzia finala este ca daca nu te deranjeaza pretul si vrei sa te joci de fun merita .

                                                           

                                                           ꜱᴛᴇᴀᴍ | ɪɴꜱᴛᴀɢʀᴀᴍ | ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ | ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇ | ᴛɪᴋᴛᴏᴋ                                                                               ‎

‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎v1.png

                                               giphy.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PUBG e jocul in care poti sa faci orice activitate pe langa a te juca deoarece se doar campeaza.Deci 30 de euro nu se merita

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am jucat vreo 10 minute in el si deja avusem o parere proasta.

Sunt multe buguri, si mai ales extermi de multi camperi, si pentru un battleroyale nu e asa fun, sa stai sa campezi pentru a face un win

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu isi merită banii

                                                                                                                                                                                  ┏➣  ADMIN ━➣ OLD.USP.RO
                                                                                                                                                                                  ┣➣  Discord/AlphaDraft#3832
                                                                                                                                                                                  ┗➣  MY STEAM PROFILE https://steamcommunity.com/profiles/76561199003218604 

                                                                                                                                                                                  8228b0e181651640796ab50dd2530a10.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...
  • angel a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.