Sari la conținut

Schimb de reputatie la profilul de STEAM !


HATEAND

Postări Recomandate

In acest topic puteti lasa link cu profilul vostru de steam, pentru a ne ajuta cu + reputatie.

 

https://steamcommunity.com/id/HATEAND/

dau back la toata lumea

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND Recomandate și fixat acest topic
  • 10 luni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

"Daca nu poti invinge, asigura-te ca nu vei pierde" 
"Nu am făcut niciodată o greşeală înainte să o fac prima dată" 
"Calitatea este inutilă fără rezultate. Rezultatele fără calitate sunt plictisitoare" 
"Dacă aş fi vrut să înţelegeţi aş fi explicat mult mai bine" 
"Nu lătra dacă nu ești pregătit să muști"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ts.usp.ro / furien.usp.ro

b_350_20_191919_2B2B2B_FFFFFF_111111.png

b_350_20_ffad41_e98100_000000_591f11.png

 

TeamSpeak 3 USP România - TS.USP.RO

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un PM !

 

Moderator @ USP ROMÂNIA

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 3 luni mai târziu...

              spacer.png

 

                                                                                                                                                       

 

                                                                                                                                                                                 ꜰᴏᴜɴᴅᴇʀ ᴏɴ ꜱᴜʀꜰx.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

                                                                                                                                                                                 ᴇx ᴏᴡɴᴇʀ ᴏɴ ʀᴜɴ.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

                                                                                                                                                                                 ᴇx ᴀᴅᴍɪɴ ᴏɴ ᴊʙ.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

                                                                                                                                                                                 ᴇx ᴀᴅᴍɪɴ ᴏɴ ᴏʟᴅᴄꜱ.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

 

                                                                                                                                                                                    Discord:NEEP#5547

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

O sa readuc topicul la viata

 

https://steamcommunity.com/id/staiku

 

dau back la toti

Editat de HATEAND

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.