Sari la conținut

Propunere Porcu


PorcusorulMagic

Postări Recomandate

Inutil... mai astept pareri

  • Sad 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 58 minute, PorcusorulMagic a spus:

Propun sa se adauge un buton unde sa iti poti adauga muzica pe profilul tau de pe forum, e placut sa auzi cateva melodii cand te uiti pe profilul cuiva :D

Nu prea recomand, au aproape toate forumurile, baga ti si voi ceva unic. no hate!

  • Like 1

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, Garfielld a spus:

destul de misto, dar poate mai bine baga un fel de radio pe tot forumul daca tot vrei muzica :D

+1 pentru partea cu radio pe forum :).

 

Ce a propus Porcu, mi se pare inutil.

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, Smookey a spus:

+1 pentru partea cu radio pe forum :).

 

Ce a propus Porcu, mi se pare inutil.

 Sau mai simplu intri pe youtube sau asculti radioul preferat, 80% o sa isi stearga contul de pe forum daca punem radio

 

 

respins momentan

  • Like 1
  • Angrry 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.