Sari la conținut

Reclamatie From CS:GO


kayn

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] Lucifer #GOD
Nick admin: [numele adminului reclamat] From CS:GO to CS 1.6 (pETRUTxz)
Data și ora evenimentului: 15:50
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] de_cache
Detalii: A intrat cineva de la tero la ct si a dat info, apoi eu i-am dat un advertisment verbal si i-am spus sa nu o mai faca . Dupa 3 secunde from cs:go i-a dat mute 10 minute cu motivul info, urmand sa il scoata dupa 30 de secunde . Inainte de acest eveniment si-a dat mute singur cu motivul "muie"
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat]  https://imgur.com/a/bC3SCci
Alte precizări: Nu mai gasesc print-urile unde s-a intamplat faza cu auto-mute-ul, insa daca gasesc revin cu un edit .

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Sa explic cum a fost treaba : 1.Am dat mute si apoi  l-am pentru ca el,DenkS, e prieten cu mine , si stiu ca are glume proaste in program, si stiam ca info e gresit(s-a vazut celalalt pe harta) dar tot i-am dat mute,si peste cateva minute i l-am scos ca oricum era dat la misto ca imi spuneau tot niste prieteni nu merge microfonul si am mi am dat mute cu acel motiv :)).. 2.Mi-am dat singur mute, tot la misto ,ca imi spuneau tot niste prieteni nu merge microfonul si am mi am dat mute cu acel motiv :))... Si in opinia mea aceasta postare nu are sens.. @Smookey @sound

Editat de PetrW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Smookey a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.