Sari la conținut

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] Lucifer #GOD
Nick admin: [numele adminului reclamat] From CS:GO to CS 1.6 (pETRUTxz)
Data și ora evenimentului: 15:50
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] de_cache
Detalii: A intrat cineva de la tero la ct si a dat info, apoi eu i-am dat un advertisment verbal si i-am spus sa nu o mai faca . Dupa 3 secunde from cs:go i-a dat mute 10 minute cu motivul info, urmand sa il scoata dupa 30 de secunde . Inainte de acest eveniment si-a dat mute singur cu motivul "muie"
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat]  https://imgur.com/a/bC3SCci
Alte precizări: Nu mai gasesc print-urile unde s-a intamplat faza cu auto-mute-ul, insa daca gasesc revin cu un edit .

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Postat (editat)

Salut.Sa explic cum a fost treaba : 1.Am dat mute si apoi  l-am pentru ca el,DenkS, e prieten cu mine , si stiu ca are glume proaste in program, si stiam ca info e gresit(s-a vazut celalalt pe harta) dar tot i-am dat mute,si peste cateva minute i l-am scos ca oricum era dat la misto ca imi spuneau tot niste prieteni nu merge microfonul si am mi am dat mute cu acel motiv :)).. 2.Mi-am dat singur mute, tot la misto ,ca imi spuneau tot niste prieteni nu merge microfonul si am mi am dat mute cu acel motiv :))... Si in opinia mea aceasta postare nu are sens.. @Smookey @sound

Editat de PetrW

Partajează acest post

Link spre post

Woww... și-a dat mute singur, gata, remove, nu mai merge așa, cum să abuzezi..., cum să glumești cu prietenii....

Respins, reclamație inutilă. T/C.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.