Sari la conținut

Cerere Admin MikeeyS


MikeeyS

Postări Recomandate

De ce zici voi? Ti-am facut eu ceva sau ti-am spus eu ceva gresit cumva?Eu nu am avut nici o legatura cu ce ati vorbit voi acolo deci te rog sa nu ma bagi in aceesi oala.

 

Pro

 

 

 

Editat de Dope BoosteD
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca aseara e fost singura daca cand "am fost tare in gura" si am avut motiv. 

13 hours ago, Dope BoosteD said:

De ce zici voi? Ti-am facut eu ceva sau ti-am spus eu ceva gresit cumva?Eu nu am avut nici o legatura cu ce ati vorbit voi acolo deci te rog sa nu ma bagi in aceesi oala.

 

Pro

 

 

 

Dope BoosteD@ Sorry mane, nu am nimic cu tine, chiar esti linistit fata de alti admini. 

D3vyd@ Cu ce ocazie iti dai cu parerea acestei cereri? Presupun ca doar adminii au voie sa raspunda aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca iti place sa duci aceasta vorba la superlativ, am zis ca sunteti retardati tu si cu ala care ati facut abuz de functie. Daca nu face nimeni ca voi incepeti si injurati si dati ban aiurea. Nu stiu cine v-a dat aceasta functie dar il rog sa mai verifice o data abilitatile voastre de "admin" cu super puteri.

 

Pacat ca stricati un server atat de frumos. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kayn a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.