Sari la conținut

Propunere WolfMate


WolfMate

Postări Recomandate

propun sa se interzica cersitul atat pe discord cat si pe forum. e deja enervant sa intri pe forum sa vezi in chat box unu ca zice "da-mi 1 cent skrill" sau "ai un leu psf?". eu zic ca aceste persoane merita warn 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da nu mi se pare nici mie normal pe public asa sa se cerseasca, dar fiti mai buni ca de aia suntem o comunitate, daca are nevoie cineva de 2-3 lei ajutati daca puteti si aia e, poate o sa aveti si voi nevoie la randu vostru; bine sa nu faceti o obisnuinta din treaba asta ca atunci e deja nesimtire

  • Like 2
  • Love 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, sound a spus:

da nu mi se pare nici mie normal pe public asa sa se cerseasca, dar fiti mai buni ca de aia suntem o comunitate, daca are nevoie cineva de 2-3 lei ajutati daca puteti si aia e, poate o sa aveti si voi nevoie la randu vostru; bine sa nu faceti o obisnuinta din treaba asta ca atunci e deja nesimtire

 

"bine sa nu faceti o obisnuinta din treaba asta ca atunci e deja nesimtire" sau sa nu se faca spam excesiv sa vad 100 mesaje numai de la unu care nu are 1-2 lei

 

Cine nu respecta ce e cu rosu -> warn

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.