Sari la conținut

Cumpăr addons furien


iTeQ

Postări Recomandate

Salut! Cumpăr addons furien:

Am 2 addons'uri cu plugin'uri preferabile:

1) Cu credite și meniu VIP care conține /powers + /ultimate, wallhang  (să meargă repede pe perete și să fie invizibil), bunnyhop și alte plugin'uri de bază.

2) Classic, cu meniu VIP doar /powers (teleport, godmode etc), cu niște beneficii pentru vipi, adică vreau 3 grade, de exemplu: GOLD - 4000 $ pe kill, DIAMOND 6000 $ pe kill și Lider 8000 $ pe kill, + plugin'urile wallhang (să meargă repede pe perete și să fie invizibil), bunnyhop și altele de bază.

 

Am încercat pe toate de pe google, toate au erori și pică serverul și toate prostiile.

Prețul este negociabil.

Condiția mea, este să pot testa addons'ul (dau acces ftp să îl bage el și să văd că e funcțional), de copii care descarcă de pe net dau la orice colț.

Mulțumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 24.05.2018 la 0:08, iTeQ a spus:

Salut! Cumpăr addons furien:

Am 2 addons'uri cu plugin'uri preferabile:

1) Cu credite și meniu VIP care conține /powers + /ultimate, wallhang  (să meargă repede pe perete și să fie invizibil), bunnyhop și alte plugin'uri de bază.

2) Classic, cu meniu VIP doar /powers (teleport, godmode etc), cu niște beneficii pentru vipi, adică vreau 3 grade, de exemplu: GOLD - 4000 $ pe kill, DIAMOND 6000 $ pe kill și Lider 8000 $ pe kill, + plugin'urile wallhang (să meargă repede pe perete și să fie invizibil), bunnyhop și altele de bază.

 

Am încercat pe toate de pe google, toate au erori și pică serverul și toate prostiile.

Prețul este negociabil.

Condiția mea, este să pot testa addons'ul (dau acces ftp să îl bage el și să văd că e funcțional), de copii care descarcă de pe net dau la orice colț.

Mulțumesc!

https://evict.ro/forum/index.php?/topic/9210-addons-furien-clasic-furienu-lu-kenny/

 

  • Like 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.