Sari la conținut

Cerere Up Dope Boosted


[Spectru]

Postări Recomandate

Scuze ca ma bag dar nu e prea de treaba omul, intru pe server si il intreb cine e founderul,si el imi spune.. PENTRU?? Eu l-am mai intrebat o data si el indiferent raspunde:INTERESEAZA-TE+ca mi-a dat gag dupa ce i-au spus vreo 4-5 playeri sa imi dea ca el nu fusese in stare..

-Bolt out-
Conntact metods:
-Discord:Bolt#9784

-Steam:https://steamcommunity.com/id/Boltulet/

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Bolt a spus:

Scuze ca ma bag dar nu e prea de treaba omul, intru pe server si il intreb cine e founderul,si el imi spune.. PENTRU?? Eu l-am mai intrebat o data si el indiferent raspunde:INTERESEAZA-TE+ca mi-a dat gag dupa ce i-au spus vreo 4-5 playeri sa imi dea ca el nu fusese in stare..

in primul rand tu ai venit pe server cu figuri inutile si cu misto-uri ai noroc ca nu ti-am dat ban.Mi se pare ca ti-am dat 100 de min sa te calmezi ca ai inceput cu misto-uri cum am zis si in al doilea rand aici rasp doar gradele.Nu mai face atat pe nevinovatul ca nu tine cu mine toti de pe serverul asta stiu ca nu dau ban/gag/mute aiurea

Editat de Dope BoosteD
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kayn a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.