Sari la conținut

Reclamatie Dani Star Man


_PIRATES

Postări Recomandate

Nick: _PIRATES
Nick admin: ۞Dani۞Star۞Man™ http://Youtube.com
Data și ora evenimentului: 02.06.2018 - 23.00
Harta: DUST2
Detalii: Am intrat sa ma joc un competitive cu MikeeyS  baietii s-au hotarat sa joace fotbal si sa sanctioneze jucatorii care nu vor sa joace. Totodata, am fost jignit pentru ca nu am facut cum au spus ei. Atunci cand am vrut sa joc fotbal, am fost omorat si am spus o expresie triviala, sa spunem... pentru care am luat ban 120 min. Intrebarea mea este urmatoarea. Daca un admin poate sa injure fara sa primeasca ban, un player de ce primeste ban ? Si totodata, exista comanda de GAG pe server ? De ce se da ban 120 min pentru o simpla injuratura ? In dovada o sa aveti cum adminul m-a jignit. 
Dovezi: https://imgur.com/a/QuDJWiN
Alte precizări: - 

  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea ramane aceeasi, sa stii. De ce un admin poate jigni, iar un player nu. Daca tu ma faci pe mine distrus, eu de ce n-am voie sa te injur ? Ca esti admin ? Cu ce te face asta mai smecher ? Esti doar o alta suferinta.

  • Haha 2
  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, _PIRATES a spus:

Nick: _PIRATES
Nick admin: ۞Dani۞Star۞Man™ http://Youtube.com
Data și ora evenimentului: 02.06.2018 - 23.00
Harta: DUST2
Detalii: Am intrat sa ma joc un competitive cu MikeeyS  baietii s-au hotarat sa joace fotbal si sa sanctioneze jucatorii care nu vor sa joace. Totodata, am fost jignit pentru ca nu am facut cum au spus ei. Atunci cand am vrut sa joc fotbal, am fost omorat si am spus o expresie triviala, sa spunem... pentru care am luat ban 120 min. Intrebarea mea este urmatoarea. Daca un admin poate sa injure fara sa primeasca ban, un player de ce primeste ban ? Si totodata, exista comanda de GAG pe server ? De ce se da ban 120 min pentru o simpla injuratura ? In dovada o sa aveti cum adminul m-a jignit. 
Dovezi: https://imgur.com/a/QuDJWiN
Alte precizări: - 

Prietene nu mai spune ca "baietii s-au hotarat sa sanctioneze".Eu nu te-am sanctionat cu nimic si nu am avut eu treaba cu motivul ptr care vati certat voi acolo deci nu ma baga pe mine in acceasi oala ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

banul a fost de la mine pentru ca ai injurat staff-ul cum sa zic reclamatia asta este inutila.Injuraturile care nu se refera la cineva sunt permise de ex  "imi bag pula in el de joc" dar   tu ca te-ai referit la membri din staff.

Editat de D3vyd
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca am injurat "membri" ai staffului. 

 

Tu esti copil ? In primul rand invata sa scrii si dupa comentezi pe aici. 

 

2 la mana, eu am zis "duceti-va in p*** mea" in momentul in care m-ati omorat desi veneam sa joc fotbal. 

 

Asta nu era un mesaj gen "membrii staff-ului, duceti-va in .... mea" intelegi ? 

 

Si 3 la mana, cu atitudinea asta nu demonstrezi ca ai o puta mai mare in pantaloni, drept dovada de cand ati inceput voi cu fotbalul, eram 4v4 fata de inainte cand jucam 8v8, as cataloga toata aceasta intamplare ca un abuz de "putere" si ca stricati jocul. 

 

Ps: un "admin" este acel membru al serverului care tine jucatorii pe server si aplaneaza conflicte, nu care da ban ca sa-si arate suprematia. 

Editat de _PIRATES
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 minutes ago, _PIRATES said:

Bine ca am injurat "membri" ai staffului. 

 

Tu esti copil ? In primul rand invata sa scrii si dupa comentezi pe aici. 

 

2 la mana, eu am zis "duceti-va in p*** mea" in momentul in care m-ati omorat desi veneam sa joc fotbal. 

 

Asta nu era un mesaj gen "membrii staff-ului, duceti-va in .... mea" intelegi ? 

 

Si 3 la mana, cu atitudinea asta nu demonstrezi ca ai o puta mai mare in pantaloni, drept dovada de cand ati inceput voi cu fotbalul, eram 4v4 fata de inainte cand jucam 8v8, as cataloga toata aceasta intamplare ca un abuz de "putere" si ca stricati jocul. 

 

Ps: un "admin" este acel membru al serverului care tine jucatorii pe server si aplaneaza conflicte, nu care da ban ca sa-si arate suprematia. 

=))))))))) dai prea mult din gura aia nu esti de 2 zile pe sv si faci scandal calmeaza-te odata nu te mai aprinde + ai luat ban cu motiv lbj faci aici cearta pt 2 ore invata sa te controlezi daca nu vrei ban CONTRA reclamatia asta este inutila.Nu imi prea pasa ca te freaca pe tine sa faci cearta aici 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am dat seama gata, ce fel de admin esti tu. Si daca toti adminii sunt asa, eu v-am salutat! 

 

Eu nu am zis ca vreau unban, am inteles ca am luat ban pentru limbaj. Reclamatia nu e pentru unban, reclamatia e pentru ca un admin m-a jignit. 

Editat de _PIRATES
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce ofensat esti tu ca ti-am zis ca esti distrus vai draga baiatul lui mama nu vrea sa fie putin jignit ca ii sare capacul mama "baga-mi-as **** im voi" si te refereai strict la mine, nu o mai da la intors atat e topic facut aiurea sa intelegem noi cat de ofensat esti.. esti de 2 zile pe server si deja ai avut probleme cu toti adminii 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am avut probleme cu niciun admin. In afara de adminii care au arfe ? Crezi ca tu esti smecher ca ai admin ? Asta iti permite sa ma jignesti ? Mai ofensat esti tu, "baiatul mamei". 

  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiu ofensat cu ce..? las-o asa aici nu e chat termina cu prostiile si fi serios sau paraseste comunitatea daca nu iti convine, te-ai simitit ofensat cand ti-am zis "eu ma cert cu smecheri, nu ma cert cu fraieri" si ai inceput cu amenintari ca post ca sa vezi ce remove ei si prostii ... si asta inseamna ca toti adminii au arfe sa inteleg, ia sa intreba pe un admin de tine sa vedem ce parere au... eu cred ca una negativa, ai facut o prezenta proasta de cand ai intrat...

Editat de DaniStarMan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In loc sa va jucati, stati si plimbati mingea aia pe mapa si jigniti playerii ca nu vor sa faca ce spuneti voi ? Daca sunteti admini nu inseamna ca aveti putere sa faceti orice . Ban-ul a trecut, iar Dani Star Man va primi un advertisment, urmand sa ia -1 daca se mai repeta . T/C 

  • Haha 1

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kayn a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.