Sari la conținut

Reclamatie D3vyd_=))


fyt

Postări Recomandate

Nick: fyt
Nick admin: D3vyd_=))
Data și ora evenimentului: 3.06.2018, 13:18
Harta: de_dust2
Detalii: Am primit ban pe nedrept de la un inapt de admin pe nume @D3vyd, pentru ca am dat kick unui jucator cu care ma cunosc si stie de ce i-am dat si am si precizat si pe voice si pe team chat ca ne cunoastem.
Dovezi: O conversatie cu un baiat care era pe server in acelasi timp in care mi-am luat ban: https://imgur.com/AtFoOrj
Alte precizări:

- comenzile între admini sunt interzise

- doar ownerul are voie să folosească comenzi asupra adminilor

 - adminii nu au voie sa se certe intre ei sau sa le ceara socoteala actiunilor facute de adminii cu rank mai mare

 

 + Cer remove acestui inapt, inactiv si cu harfe de "ADMINISTRATOR". Gata, m-am saturat de admini doar o data pe luna/an in cazul lui.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://imgur.com/a/o3cWIyz pe langa ca sunt 3 cereri unban in care nici una nu are dovada fyt mai si injura la banuri si tot eu sunt de vina ca face el abuz 
pe langa si shock a primit 3 banuri doar sa se descarce fyt crede ca toti player sunt buni si le da kick ca joaca prost 

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 *Am fost la masa si nu am putut raspunde*

 

Vrei demo? Si as mai dori sa vad si alea 2h/zi (trec cu vederea la tine, ca in regulament acum scrie sa nu lipsesti mai mult de 3 zile) necesare pentru a ramane printre admini.

 

Si motivul a fost creat spontan cu mare dreptate, ca m-am saturat de toti codatii care intra pe publice cu gandul ca nu exista admini, ci doar admini asa de forma.

Editat de fyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, fyt said:

 *Am fost la masa si nu am putut raspunde*

 

Vrei demo? Si as mai dori sa vad si alea 2h/zi (trec cu vederea la tine, ca in regulament acum scrie sa nu lipsesti mai mult de 3 zile) necesare pentru a ramane printre admini.

uni au teze si examene in zilele astea si sa stii si tu daca faci cerere poti sa lipsesti si 1 luna I-am spus clar la smookey ca nu o sa mai intru nu mai da atat din gura. Si demo trebuie sa il postezi la shock nu aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, fyt said:

Exclude anul acesta, de cand ma stii tu pe server? Ca eu te stiu de azi

 

de cand ai luat remove pentru abuz dar ai primit gradul inapoi de la smokey ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, D3vyd a spus:

uni au teze si examene in zilele astea si sa stii si tu daca faci cerere poti sa lipsesti si 1 luna I-am spus clar la smookey ca nu o sa mai intru nu mai da atat din gura. Si demo trebuie sa il postezi la shock nu aici

- adminii care lipsesc mai mult de 3 zile trebuie sa fac cerere de invoiere si sa-i anunte pe SOUND si Smookey

 Dupa ce ca intrii din an in paste, mai dai si pro si contra aiurea la oameni pe care nu ii cunosti. In plus, prima oara cand te-am vazut pe server a fost si prima oara cand am intrat eu si mi-ai dat ban aiurea, iar a doua oara, adica zilele astea, ii dai ban unuia cu grad mai mare decat tine. Eu zic sa te linistesti pentru ca, sincer, nu mai meritai gradul, si cand scapi de toate problemele pe care le ai te intorci sa iei grad. Asa pare cel mai corect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

21 minutes ago, icy said:

- adminii care lipsesc mai mult de 3 zile trebuie sa fac cerere de invoiere si sa-i anunte pe SOUND si Smookey

 Dupa ce ca intrii din an in paste, mai dai si pro si contra aiurea la oameni pe care nu ii cunosti. In plus, prima oara cand te-am vazut pe server a fost si prima oara cand am intrat eu si mi-ai dat ban aiurea, iar a doua oara, adica zilele astea, ii dai ban unuia cu grad mai mare decat tine. Eu zic sa te linistesti pentru ca, sincer, nu mai meritai gradul, si cand scapi de toate problemele pe care le ai te intorci sa iei grad. Asa pare cel mai corect.

nu am acces sa dau ban la cineva cu grad mai mare ca tine pot sa imi dau seama de aici ca te bagi singur in seama fara sa ai habar.De grad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 35 minute, icy a spus:

- adminii care lipsesc mai mult de 3 zile trebuie sa fac cerere de invoiere si sa-i anunte pe SOUND si Smookey

 Dupa ce ca intrii din an in paste, mai dai si pro si contra aiurea la oameni pe care nu ii cunosti. In plus, prima oara cand te-am vazut pe server a fost si prima oara cand am intrat eu si mi-ai dat ban aiurea, iar a doua oara, adica zilele astea, ii dai ban unuia cu grad mai mare decat tine. Eu zic sa te linistesti pentru ca, sincer, nu mai meritai gradul, si cand scapi de toate problemele pe care le ai te intorci sa iei grad. Asa pare cel mai corect.

Nu poate da ban la un grad mai mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kayn a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.