Sari la conținut

[Reclamatie] Catzelus


AdrianGaming_ftw

Postări Recomandate

Nick: AdrianGaming_ftw
Nick admin: Catzelus
Data și ora evenimentului:6.6.2018/12:07 noaptea
Harta:dust si mirage
Detalii:unu era cu aim ,spinbot si wall .i-am spus sa ii dea ban si a spus ca nu poate.i-am spus sa ii dea kick si ma facut retardat,apoi mi-o dat gag motivu[termina]desi nu l-am injurat sau altceva,intrase dope si i-am spus sa ii dea ban in acela

[mirage].Pe dust i-am spus ca ii fac report deoarece abuza apoi iar mi-a dat gag motiv[serios] de 5 min
Dovezi:https://imgur.com/a/VcZ05tX
Alte precizări:nu l-am injurat de loc ,acum 2 saptamani eram pe inferno si mi-a dat slay ca se joaca a si eram a+jignire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca nu am ss-uri sa se vada exact cum a decurs toata discutia. In primul rand, codatii se anunta pe u@ din ce tin eu minte, nu se urla la microfon in secunda in care intra vreu-un admin (care s-a intamplat sa fiu eu, din nefericire). Te pui calm si scrii pe u@ si astepti sa vezi ce masuri se iau impotriva codatului, nu continui sa spamezi mic+chat ca de ce nu ii fac nimic dupa ce iti scrisesem de vreo 2-3 ori ca nu am ce sa ii fac decat slay ca nu am acces la comenzile de kick/ban, apropo nu imi place sa mi se spuna sa tac cand am dreptate. In timp ce tu rupeai microfonu+chatul (pre gag) eu deja hartuiam la PetrW si la Dope pe steam sa intre sa dea unu din ei ban tipului. In ceea ce priveste "esti prost tare atunci" de pe inferno (a fost sapt trecuta) iar era vorba de capacitatile tale de a citi chatul, era a 2-a tura cand, dupa ce am scris in nenumarate randuri ca se joaca doar A (si in ideea in care ai cv vechime si tu pe srv si credeam ca stii treaba asta), te-ai dus B ceea ce ti-a adus un slay urmat de al tau ":))" care a fost gen "hai sictir cu slay-u tau" ceea ce mi-a stricat toata dispozitia si chefu de joc. Cam aia e...asteptam :pace:

  • Like 3

v1.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catzelus a procedat corect. "codatii se anunta pe u@ din ce tin eu minte, nu se urla la microfon in secunda in care intra vreu-un admin (care s-a intamplat sa fiu eu, din nefericire). Te pui calm si scrii pe u@ si astepti sa vezi ce masuri se iau impotriva codatului, nu continui sa spamezi mic+chat"

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adminul a procedat corect . Codatii se anunta pe u@, nu se urla la microfon sau mai stiu eu ce . @Catzelus Data viitoare incearca sa iti pastrezi limbajul civilizat, chiar daca te enerveaza un player. Respins, t/c

  • Like 1

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kayn a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.