Sari la conținut

Parere noului inlocuitor al lui Smookey


DaniStarMan

Postări Recomandate

Avand in vedere, faptul ca ai acceptat aproape toate cereriile de grad fara sa aplici regula de 75% PRO, ne spui sa marim activitatea pe server, chiar daca te-am vazut maxim de 2 ori pe server, aș ruga puțin ADMINII de pe GO.EVICT.RO sa-și dea puțin cu parerea despre acest subiect, ca nu prea sunt laude de bine, Pacat ca a plecat Smookey.... el era baza pe forum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, avand in vedere ca nu ma cunoasteti multi si ca nu stiti ca joc dinainte majoritatii de admini de pe aici, ar trebui sa ai rabdare, sa discutam mai mult si sa te prind si pe server . Nu am timpul necesar incat sa stau tot timpul cu nasul intr-un joc. Intru din cand in cand sa vad ce mai este pe server si din placere mai mult . Toti incep de jos si merita o sansa pentru a dovedi ca sunt capabili de un grad . Avem nevoie de grade active pe server, cand intru eu e maxim 1 grad la 20 de jucatori si nu mi se pare ok . Daca eu unul vad acele persoane active pe server si le vad implicate, pentru ce sa astept 3-4 zile sa lase toti adminii un simplu "pro", daca 3-4 au lasat deja . Ai rabdare sa ma cunosti si iti vei schimba parerea despre mine . Seara faina . :))

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Panda a spus:

Pai, avand in vedere ca nu ma cunoasteti multi si ca nu stiti ca joc dinainte majoritatii de admini de pe aici, ar trebui sa ai rabdare, sa discutam mai mult si sa te prind si pe server . Nu am timpul necesar incat sa stau tot timpul cu nasul intr-un joc. Intru din cand in cand sa vad ce mai este pe server si din placere mai mult . Toti incep de jos si merita o sansa pentru a dovedi ca sunt capabili de un grad . Avem nevoie de grade active pe server, cand intru eu e maxim 1 grad la 20 de jucatori si nu mi se pare ok . Daca eu unul vad acele persoane active pe server si le vad implicate, pentru ce sa astept 3-4 zile sa lase toti adminii un simplu "pro", daca 3-4 au lasat deja . Ai rabdare sa ma cunosti si iti vei schimba parerea despre mine . Seara faina . :))

Nu am ti-am spus sa pleci, dar nu te mai complica atat cu unele posturi nici eu nu intru pe server ca disperat- dar o ora,doua tot intru, eu ti-am spus ca pe viitor ce o sa se intample, am jucat un meci pe inferno, eram 7 Adminii contra 8 playerii si inca 3 adminii la echipa cealalta, unii habar nu am sa dea BAN, incurca GAG, cu MUTE si  asteapta la unele cereri minim 10 răspunsuri de la Admini nu da " Acceptat" si sunt doar doua răspunsuri, sper sa faci o treaba buna si sa nu te complicii chiar atat de mult sa fii primul, oricum vei fi mai sus ca noi si vei fi cineva pe server, sa nu lasam copiii sa comenteze la chestii banale 💪

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inlocuiesti pe nimeni doar raspunzi la cereri in locu meu o sapt 2-3 pana revin si pun serveru la punct

in functie de cum te descurci o sa ai ocazia si dupa sa ai un grad mare sau sa continui sa raspunzi la cereri etc.

iar smokey e cu scoala cu astea

 

  • Like 1
  • Love 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima impresia a fost foarte proasta, si ce ai facut dupa a fost urat, Panda, dar eu nu-ti port pica. Imi place ca de cateva zile raspunde repede la cereri si tot. Pe server nu are de ce sa intre, numai sa ne cunoasca pe noi, adminii. Rar se intampla sa nu fie absolut nimeni si sa fie codati. Si cand se mai intampla, playerii care intra foarte des au admini la prieteni si ne dau repede mesaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea nu este un proasta despre Panda, numai ca el fara sa cunoasca lumea(ma refer la comportament) da adminsau sanctioneaza unii admini care stiu ei ce fac sau cand sa dea ban, in rest nu am nimic cu el.

  • Like 2
  • Haha 1

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea fata de Panda este in mare parte una buna deoarece depune suflet in ceea ce face,nu isi bate joc,este capabil sa aiba o perioada grija de server.....iar partea lui proasta este ca nu tine la gluma,este suparacios,iar din acest motiv nu prea este placut de server...Nu te supara Aline dar asta e adevarul ! ;)

  • Like 1
  • Sad 1

                                                                                   giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 6/7/2018 at 1:30 PM, PROXY said:

Il cunosc pe Panda, e un jucator foarte vechi inca de cand serverul (sau serverele vechi) nu apartineau de evict. Mult noroc cu functia pe forum Panda :~)

nu-mi aduc aminte sa il fi vazut cand era brusc

 

 

la inceput aveam parere nasoala de el dar sa zicem ca a ajuns la neutra

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.