Sari la conținut

Cerere Helper Sapphire ☮


sapphirecsgo

Postări Recomandate

Nume: Stanciulescu Daniil Lisandru
Vârsta: 23  8/7/1994
Nick: Sapphire ☮

Profil jucător: [evict.eu/go/cautajucator.php]
Ore jucate pe server: https://evict.eu/go/jucator.php?id=17174
Ai intrat în grupul de steam al serverului?: www.evict.ro Ξ V I C T -> DA

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?:You have submitted an application to join this clan:      -> Application Pending , Nume Sapphire ☮
Ai citit regulamentul?:poate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contra :pace:

 

( - jucatorii nu au voie sa se certe sau sa ceara socoteala adminilor pentru comenzile folosite de acestia ) <-e din regulament...daca tot zici ca l-ai citit . pwp

Editat de Catzelus

v1.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legat de posturi pe forum,am intrebat pe server ce ai nevoie pentru helper,mi s-a spus ore  in joc,50 si cerere pe forum,mi s-a dat evict.ro. 
Am intrat in 2 locuri inainte de a face cererea.Mai trebuia sa intru undeva sa vad apropo de posturile pe forum?


1.Aici
 
Deoarece ne dorim un server unde ne putem relaxa este nevoie ca toți jucătorii să respecte niște reguli de bun simț. Principala regulă ar fi "respectă și vei fi respectat".

Reguli generale [trebuiesc respectate de toți jucătorii & adminii serverului]
- codurile de orice tip sunt interzise [ban permanent]
- limbajul vulgar, înjurăturile și jignirile la adresa altei persoane sunt interzise [gag/mute/silence și în cele din urmă ban]
- nu este permis spamul (folosirea abuzivă și fără rost) la microfon sau în chat [gag/mute/silence]
- jucătorii suspectați de cod se raportează adminilor prin u@ sau în consolă prin say_team @ + nume jucător
- reclama de orice fel, fie în nume, chat sau la microfon este strict interzisă [ban permanent]
- folosirea de nume ce conțin cuvinte obscene este interzisă [schimbare nume/kick]
- solicitarea abuzivă de schimbare a mapei este interzisă [gag/mute/silence]
- nu sunt permise schimburile (tradeurile) pe server, folosiți categoria din cadrul forumului
- nu aveți voie să chemați lumea la competitiv [gag/mute/silence]
- nu sunt permise nickurile (numele) asemănătoare cu cele ale adminilor [schimbare nume/kick]
- nu comentați deciziile adminilor pe server, dacă aveți ceva de comentat faceți o reclamație pe forum [aici]
- adminii și VIP nu sunt mai presus și trebuie să respecte regulile la fel ca ceilalți jucători
- jucatorii nu au voie sa se certe sau sa ceara socoteala adminilor pentru comenzile folosite de acestia

Reguli admini:
- comenzile între admini sunt interzise
- dacă suspectezi un alt admin de cod, îi faci un demo folosind comanda record nume şi faceţi un topic aici
- respectați jucătorii și adminii indiferent de grad
- evitați pe cât posibil certurile pe chat sau microfon
- doar ownerul are voie să folosească comenzi asupra adminilor
- la intrebarea daca ati citit regulamentul serverului veti raspunde mereu cu "poate"
- adminii au obligatia sa aiba o dovada in cazul in care playerul depune o plangere/reclamatie
- fiecare admin are obligația să viziteze forumul zilnic [în cazul în care intervine vreo problemă adminul trebuie să facă cerere de învoire]
- adminii trebuie să-și dea părerea pro/contra la celelalte cereri de admine și să se implice în dezvoltarea și popularea serverului
- adminii nu au voie să ceară jucătorilor să își facă singuri demo, e obligația admililor de a face demo suspecților și de a le posta pe forum
- adminii sunt obligatii sa anunte cand isi schimb numele, altfel vor primi adversismente
- adminii nu au voie sa se certe intre ei sau sa le ceara socoteala actiunilor facute de adminii cu rank mai mare
- adminii care lipsesc mai mult de 3 zile trebuie sa fac cerere de invoiere si sa-i anunte pe SOUND si Smookey
 
Reguli cerere upgrade admin:
- trebuie sa treaca cel putin o luna de la ultima cerere facuta (admin/up)
- trebuie sa ai 30 de ore in plus fata de ultima cerere facuta (admin/up)

- trebuie sa fie 75% din pareri pro pentru a primii upgrade.
 

 

2. Aici

RO.png ROMANA

Nume: [numele tău real]
Vârsta: 
Nick: [numele tău de pe server]
Profil jucător: [evict.eu/go/cautajucator.php]
Ore jucate pe server: [evict.eu/go/cautajucator.php]
Ai intrat în grupul de steam al serverului?: [steamcommunity.com/groups/evictro da/nu]

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: [gametracker.com/clan/evict da/nu + nume]
Ai citit regulamentul?: [da/nu]

 

GB.png ENGLISH

Name: [your real name]

Age:

Niick: [your nickname on the server]

Player profile: [evict.eu/go/cautajucator.php]

Hours played on the server: [evict.eu/go/cautajucator.php]

Have you joined our steam group?: [steamcommunity.com/groups/evictro yes/no]

Have you joined our gametracker clan?:  [gametracker.com/clan/evict yes/no + nick]
Have you read the rules?: [yes/no]

 

 

HELPER
Pentru gradul HELPER ai nevoie de minim 20 de ore jucate pe server și minim 20 de posturi pe forum.
Am gasit pe pagina de PRETURI aceste informatii. Nu am intrat pentru simplu fapt ca nu am vrut sa imi cumpar nici un grad.
Oricum sunt 100% ca nu toti helperi au posturile necesare,si au aprobate cereri. Dar nu ma iau dupa asta.
Informatia nu este la vedere,eu daca vreau sa fac cerere pentru helper,nu am sa intru in PRETURI sau alte lucruri de genu sa caut informatii,intru la INFO -> Helper/Admin Acess in sectiunea de Cereri Admin.

Puteti da T/C si respins daca asa sunt regulile. Mersi. Salut.

 

 

Editat de sapphirecsgo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On ‎08‎/‎07‎/‎2018 at 3:17 PM, diV said:

mi se par inutile 20 de posturi pe forum pentru helper + ca au fost acceptati altii care erau in aceeasi situatie
pro

Chiar daca nu mai am grad pe server .Eu zic ca chestia cu 20 de posturi pentru helper e o prostie omul nu are cum sa le faca daca nu poate sa raspunde la alte cereri de up sau pt admin ii dau dreptate lui div

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.