Sari la conținut

Cerere Unban [ Black Coffee Cs:Go ]


Black Coffee Cs:Go

Postări Recomandate

1. Profil jucătorhttps://steamcommunity.com/id/stefanutzandreioriginalul/

2. Link detalii banhttp://evict.eu/go/bans/index.php/bans#1465

3. Descrie situația: Doar ce am intrat pe server si spune Dope parca asa il chema ii zice unui tovaras de al meu cine e sclavu ala de EXECFUNCTION si eu ii spun ar putea sa iti fie tata si zice unu de la mine din echipa "- A zis ca taicatu e sclav" asta a fost tot, stiu ca nu e perm dar nu accept asa ceva sa mi se puna vorbe in gura de uni si sa imi i-au ban, plajerik chiar daca nu a auzit ce s-a intamplat mi-a dat mute nush ptr ce si apoi imi i-au ban cu motivul mars, pai cine e el sa imi spuna mie mars, nu ne cunoastem nu nimic si imi zice mars si il mai face si pe ala sclav.

4. Dovezi: Am inchis jocu imd si am venit pe forum am uitat sa fac ss.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Black Coffee Cs:Go a spus:

1. Profil jucătorhttps://steamcommunity.com/id/stefanutzandreioriginalul/

2. Link detalii banhttp://evict.eu/go/bans/index.php/bans#1465

3. Descrie situația: Doar ce am intrat pe server si spune Dope parca asa il chema ii zice unui tovaras de al meu cine e sclavu ala de EXECFUNCTION si eu ii spun ar putea sa iti fie tata si zice unu de la mine din echipa "- A zis ca taicatu e sclav" asta a fost tot, stiu ca nu e perm dar nu accept asa ceva sa mi se puna vorbe in gura de uni si sa imi i-au ban, plajerik chiar daca nu a auzit ce s-a intamplat mi-a dat mute nush ptr ce si apoi imi i-au ban cu motivul mars, pai cine e el sa imi spuna mie mars, nu ne cunoastem nu nimic si imi zice mars si il mai face si pe ala sclav.

4. Dovezi: Am inchis jocu imd si am venit pe forum am uitat sa fac ss.

Tu ai zis cu gura ta..te-am auzit foarte clar si tu erai....nu mai face pe victima ca aici nu vb cu 12 ani ai tai ai inteles? Nu iti merg deastea cu mine.Cand ai vazut ca am grad oo gata frate scuze si nu stiu ce si abureli..Toara lumea care intra pe serv ala stiu ca nu dau ban aiurea sau alte comenzi ...dau doar la idioti care vb aiurea si se cred ei mari smecheri dar defapt sunt niste tarani care nu stiu sa vb si nu au 7 ani de acasa.Eu nu suport sa ma ia cineva la mistou-ri...a si la faza cu exec ala omul vorbea incontinuu pe voice si injura alti playeri ca ultimul terminat.Nu mai faceti pe victimele atat ca nu tine

Editat de Dope BoosteD
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu eram cu tine in echipă ffs.

si nu inteleg de ce cacat va victimizati cand luati gag/mute

voi cu gura voastră înjurați si spuneți porcarii.

nu mai folositi voice chatul daca sunteti atat de penibili incat sa plangeti ca luati gag/mute

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ca am inteles ca mi-ai dat mute/gag plajerik, dar nu ban pentru asta si eu am spus ca ala poate fi taicatu si unu de la echipa ct a zis "A zis ca taicatu e sclav" dureaza 5 min si am ban, hai coaie ma lasi cu dinastea si sa sti pentru tine doar, nu am 12 ani am 16, si daca am vocea mai subtire asta e, nu te mai caca atat pe tine ca nu ai pentru ce.

Editat de Black Coffee Cs:Go
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Black Coffee Cs:Go a spus:

Tocmai ca am inteles ca mi-ai dat mute/gag plajerik, dar nu ban pentru asta si eu am spus ca ala poate fi taicatu si unu de la echipa ct a zis "A zis ca taicatu e sclav" dureaza 5 min si am ban, hai coaie ma lasi cu dinastea si sa sti pentru tine doar, nu am 12 ani am 16, si daca am vocea mai subtire asta e, nu te mai caca atat pe tine ca nu ai pentru ce.

prietene eu am 27 ani...nu imi zici tu mie "nu te mai caca pe tine"...asa sa vorbesti cu gasca ta de putoi ai inteles?Tu nici nu ai dreptul sa-mi vorbesti mie cu coaie si cu deastea...ai cam mult tupeu vad..data viitoare cand intrii ai ban permanent.Sper ca m-am facut inteles

Zici ca ai 16 ani dar la mentalitatea ta si comportament....8 ani maxim daca si aia.Te-ai dat de gol singur in legatura cu comportamentul

Editat de Dope BoosteD
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.