Sari la conținut

Cerere unban- Scream


ScreamZeu

Postări Recomandate

1. Profil jucător:  https://steamcommunity.com/id/davidro7771/ (profilul meu)

2. Link detalii ban:  http://evict.eu/go/bans/index.php/bans#1644

3. Descrie situația: Pur si simplu ma jucam si facut un kill prin smoke, au inceput toti pustanii de 13, 14 ani sa imi comenteze aiurea ca si cum as avea cheat sau ceva. Se pare ca multi nu ai idee cum sa profite de tickrate-ul de 128 si aveti la conducere niste admini corupti care probabil nu au trecut mai mult de Gnm sa aibe idee ce inseamna cu adevarat CS:GO. Trist, ce pot sa zic, mi s-a luat tot cheful si nu ma mai intereseaza de server-ul vostru doar ca as vrea ca adminul ce mi-a dat ban sa fie pedepsit sau cel putin sanctionat cu advertisment deoarece strica cheful altora de joc.

4. Dovezi: Astept dovezi de la admin-ul nostru legendar sa va convingeti de beggineri au grad. Multa pace 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati ca intervin dar sunt un martor si un bun prieten de-al lui Scream si vreau doar sa va intreb ce rank-uri aveti voi pe acest joc si cum.considerati ca are hack acest player ? Fiti seriosi acum... in plus nu e nici contul lui si nu ar face una ca asta,analizati demo-ul de 50 de ori si veti vedea ca nu este nimic ...(intelegeam daca sunteti cu un rank mult mai deosebit in joc ma refer la un LE in sus , dar ma tem ca sunteti niste Silveri ,cu toata stima 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept un admin cu neuronii in regula ca vad ca voi nu prea ganditi. Dati aiurea ban ca se plang plozii de 12 ani la voi ca le dau tap-uri. Ba frate cand vezi pe cineva suspect va strangeti pe discord, skype sau ce folositi voi si incepeti sa analizati mai multi admini. Nu dai aiurea ca se plang copiii la tine si ca ti se pare tie ca respectivul are cheat. Iar despre tine sh0ck, ai 600 de ore in CS:GO, mai are rost sa iti zic ceva....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 29 minute, sh0ck a spus:

youshouldrun, asta tot nu il scapa pe scream de ban doar ca sa stii! si sa vezi demoul inainte sa comentezi, ok?

Inainte sa comentez ? Scuza-ma dar nu sunteti cu toate tiglele pe casa fratilor mai documentati-va si mai invatati sa adminati va rog frumos nu ca as fi rau dar totusi omul asta joaca de pe un harb de laptop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, YouShouldRun said:

Ma scuzati ca intervin dar sunt un martor si un bun prieten de-al lui Scream si vreau doar sa va intreb ce rank-uri aveti voi pe acest joc si cum.considerati ca are hack acest player ? Fiti seriosi acum... in plus nu e nici contul lui si nu ar face una ca asta,analizati demo-ul de 50 de ori si veti vedea ca nu este nimic ...(intelegeam daca sunteti cu un rank mult mai deosebit in joc ma refer la un LE in sus , dar ma tem ca sunteti niste Silveri ,cu toata stima 

ai intrat si tu ceva mg si esti smecher pe publice ca daca joci competitiv te cara aia si le zici ca ai meci prost

 

21 minutes ago, ScreamZeu said:

Astept un admin cu neuronii in regula ca vad ca voi nu prea ganditi. Dati aiurea ban ca se plang plozii de 12 ani la voi ca le dau tap-uri. Ba frate cand vezi pe cineva suspect va strangeti pe discord, skype sau ce folositi voi si incepeti sa analizati mai multi admini. Nu dai aiurea ca se plang copiii la tine si ca ti se pare tie ca respectivul are cheat. Iar despre tine sh0ck, ai 600 de ore in CS:GO, mai are rost sa iti zic ceva....?

tu ai 500 esti barosan rau

 

e paralel pe demo, 2 sau 3 faze la care a avut noroc
daca mai comentati mult parerea mea e ca ar trebui sa ramana banul

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toată stima și respectul,dar ce  ați făcut din topicul ăsta,un fel de chat pm.Noi discutăm despre unbanul lui,nu facem PM aici!!!.Aștept dovada,în caz contrar,ai pro la unban.

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, YouShouldRun said:

Daca erai atent in topic nu este contul lui ... si are peste 1500 de ore stai calm..

vorbesc despre ce vad, nu despre ce imi spun x si y
poate sa aiba si 6000, pe contul ala are 500

 

55 minutes ago, EvilBunny said:

Cu toată stima și respectul,dar ce  ați făcut din topicul ăsta,un fel de chat pm.Noi discutăm despre unbanul lui,nu facem PM aici!!!.Aștept dovada,în caz contrar,ai pro la unban.

e mai sus demoul

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

#1 Nu asa se face o cerere de unban. Chiar daca ai respectat modelul, descrierea ta lasa de dorit. Ai exact "comportamentul" si reactia unui pustan de 13-14 ani (care te reclama pe tine ca esti codat). :)

 

#2 YouShouldRun, in topicurile de unban au voie sa dea reply doar adminii, ownerii si cel banat. Cu atat mai putin sa jigneasca adminii (chiar nu vad ce importanta are rankul din MatchMaking pe un server public, ca sa nu mai zic ca habar nu ai ce rank au adminii de pe acest server pe MM).

 

#3 Daca nu te mai intereaza serverul de ce ai facut cerere unban ? Puteai sa faci reclamatie, zic si eu.

 

#4 O sa-mi cumpar si eu un cont de steam cu 10000 de ore pe CS GO, deci e irelevanta treaba cu orele.

 

#5 Curat in demo.

  • Like 1

Grammar : The diference between knowing your shit and knowing you're shit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, ScreamZeu a spus:

1. Profil jucător:  https://steamcommunity.com/id/davidro7771/ (profilul meu)

2. Link detalii ban:  http://evict.eu/go/bans/index.php/bans#1644

3. Descrie situația: Pur si simplu ma jucam si facut un kill prin smoke, au inceput toti pustanii de 13, 14 ani sa imi comenteze aiurea ca si cum as avea cheat sau ceva. Se pare ca multi nu ai idee cum sa profite de tickrate-ul de 128 si aveti la conducere niste admini corupti care probabil nu au trecut mai mult de Gnm sa aibe idee ce inseamna cu adevarat CS:GO. Trist, ce pot sa zic, mi s-a luat tot cheful si nu ma mai intereseaza de server-ul vostru doar ca as vrea ca adminul ce mi-a dat ban sa fie pedepsit sau cel putin sanctionat cu advertisment deoarece strica cheful altora de joc.

4. Dovezi: Astept dovezi de la admin-ul nostru legendar sa va convingeti de beggineri au grad. Multa pace 

 

Acum 5 ore, YouShouldRun a spus:

Ma scuzati ca intervin dar sunt un martor si un bun prieten de-al lui Scream si vreau doar sa va intreb ce rank-uri aveti voi pe acest joc si cum.considerati ca are hack acest player ? Fiti seriosi acum... in plus nu e nici contul lui si nu ar face una ca asta,analizati demo-ul de 50 de ori si veti vedea ca nu este nimic ...(intelegeam daca sunteti cu un rank mult mai deosebit in joc ma refer la un LE in sus , dar ma tem ca sunteti niste Silveri ,cu toata stima 

In primul rand screamzeu:))) bai copile ce este cu atat tupeu pe capul tau?:)) te-ai visat vreun zeu pe cs intr-o noapte sau cum ca nu inteleg.. mi se rupe fix p.. ca ti sa luat tie cheful intelegi...si tu mai mult de 15-16 ani nu ai ...se vede dupa vocabular si tupeul idiot pe care il ai...te-ai visat zeu pe cs=)))))))....cand aveam eu admin pe cs tu nici nu stiai ce e ala calculator prietene iti garantez eu..revino cand inveti sa vorbesti frumos pe un forum..nu cu tupeul asta jegos pe care il ai..cand tu te pisi noaptea in pat..sa fim seriosi.

 

youshouldrun..termina-te cu silveri si cu deastea ca esti penibil pe bune....iti aduc eu silver cu 500 de ore pe joc..si te bate de nu stii pe unde sa te uiti pe harta..legit si la primul cont...vorbeste cu prietenul tau si invatal sa vorbeasca pe un forum nu cu tupeul infect pe care il are el..se crede mare player:)))))) fiti seriosi ca ma apucat rasul

 

CONTRA numai pentru tupeul fantastic pe care il ai nici nu ma intereseaza de demo sincer iti spun...oameni ca tine nu au ce cauta pe server.

Editat de Dope BoosteD
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.