Sari la conținut

Cerere unban Mihaita


Mihaita

Postări Recomandate

1. Profil jucătorhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198818689296

2. Link detalii banhttp://evict.eu/go/bans/index.php/bans?q=STEAM_1:0:429211784#1744

3. Descrie situația: Am intrat pe server, pentru prima data. Am jucat linistit, am luat cateva tap-uri frumoase, pref etc .. am anuntat adminul sa se uite pe u@ , nici un stres.

Am primit gag, pentru ca am injurat .. stiu si admit asta. 

Am inceput sa nu ii bag in seama, sa joc dar se tot luau de mine , faceau misto si alte chestii. Am tacut ,nu am zis nimic pana iar am rabufnit putin ,nemaiputand de nervii.

Apoi ma trezesc cu ban , nu stiu adminul pentru ca nu scrie dar cred ca stiu cine este.

4. Dovezi: https://imgur.com/a/NLBZYPW am si demo ,dar nu il gasesc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In locul tau nici nu aveam tupeul sa fac cerere de unban la cate suferinte si injuraturi bagai.Te luai in gura cu toata lumea si sincer ma saturasem de figurile tale de copil.Ban-ul nu este permanent ti-am dat o saptamana poate te racoresti si inveti sa vb pe un server ca un om civilizat si sa nu te mai iei in gura cu toata lumea.Zi ms ca nu ti-am dat permanent ca prea sufereai

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai 27 de ani ? Nu se vede. Ce fac eu pe server este problema mea, nu  a ta. Daca am injurat , gag si atat. DAr voi va comportati ca niste copii, sunteti imaturi si spuneti de altii.

Pacat ca nu am demo-ul sa vada lumea ce " matur " esti tu. 

Nu imi bat capul ,sa fie permanent, chiar crezi ca imi pasa. V-am pupat , globalilor.

Bine ca sunteti voi prea buni si va comportati matur , ma faceti sa rad. Hai pa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, Mihaita a spus:

Ai 27 de ani ? Nu se vede. Ce fac eu pe server este problema mea, nu  a ta. Daca am injurat , gag si atat. DAr voi va comportati ca niste copii, sunteti imaturi si spuneti de altii.

Pacat ca nu am demo-ul sa vada lumea ce " matur " esti tu. 

Nu imi bat capul ,sa fie permanent, chiar crezi ca imi pasa. V-am pupat , globalilor.

Bine ca sunteti voi prea buni si va comportati matur , ma faceti sa rad. Hai pa.

ughhhhhhhh relizezi cat de prostesc suna ca ii zici unui admin ( administrator ) al unui server ca nu e problema LUI ce faci TU pe serverul unde administreaza EL right ?:)) 

-voiam doar sa vad daca realizezi cat de prostesc a sunat aia asa pt tine ca dupa ce ai zis oricum cred ca iei permanent , ma faci sa rad .Hai pa 

Editat de ERQUUS
  • Like 1

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba este problema mea pentru ca sunt admin si asta este treaba mea ..dar nu stau acum sa imi bat cu tine ca se vede ca nu ai creier deloc si in continuare suferi de tine de nu mai poti ...crezand in capul tau ca esti mare player.Treaba mea este sa dau afara idioti ca tine ca sa ti-o zis pe aia dreapta care nu stiu sa vorbeasca si sufera de ei..in fine nu stau sa imi bat capul cu copii care sunt greu de cap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.