Sari la conținut

Reclamatie future


Mihaita111111111

Postări Recomandate

Nick: Mihaita
Nick admin: FUTURE
Data și ora evenimentului: 25/08/2018  --- > 12:00
Harta: Inferno
Detalii: Era un player pe nume cool Shox, tipul juca cu wallhack. Am anuntat adminul, nu a zis nimic si eu am injurat .. de nervi .

Mi-a dat gag ,am continuat pe u@ sa anunt codatul si sa imi spun off-ul .. ca altundeva nu aveam unde.

Am vazut ca se joaca linistit , nu il intereseaza asa ca am inceput sa ma iau cu el in gura, am injurat putin  etc si i-am zis sa imi dea ban ca eu nu mai joc pe sv.

Adica ala joaca cu cod , eu anunt pe u@ si tu stai si te joci.

O fi doar un server frate, dar fi corect cu toti.

Prima data a zis ca imi da kick , mi-a dat cu motivul taci. 

Banul la fel.


Dovezi: https://imgur.com/a/5O3GJ4a


Alte precizări: Este nou , nu imi pasa dar sa isi faca treaba cum trebuie.

Eu nu mai am nevoie de unban ,nu o sa mai joc pe server cu astfel de admini .. si nu este prima data.

Doar sa fie sanctionat, sa nu mai intre playeri si sa pateasca la fel..

Mersi ,o zi buna.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate afirmatiile sunt false,tu ai inceput sa ma injuri cand ti-am dat gag ca ai scris ''sa ii iei coaiele lu mamaia in gura'',apoi ai inceput sa ma injuri pe u@,apoi ai continuat sa ma injuri,gag,iar injuraturi pe u@ si apoi kick.ai intrat inapoi si m-ai injurat iar,si ti-am dat ban

  • Confused 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai 3 reclamatii in aceasi zi.Nu raspunzi pe forum la cereri pt grad decat la prieteni esti incapabil ca admin.Mihai are dovada tu nu ai ;*

Editat de D3vyd
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.