Sari la conținut

Cerere Admin : ✪JJ


✪JJ

Postări Recomandate

  • Nume:Gabriel
  • Vârsta:15 ani
  • Nickname: ✪JJ
  • Ore jucate pe server: 105
  • Steam ID STEAM_1:0:193905294
  • Profil steam: http://steamcommunity.com/id/JJ_pe_zona
  • Ai citit regulamentul?: poate
  • Ai intrat în grupul de steam al serverului?: Da
  • Ai intrat în clanul GAMETRACKER al serverului? : Da -Nume : jj_2003
  • Ai dat like paginii de facebook? : da (cand intru pe imgur si incerc sa uploadez imi zice upload failed,o sa fac edit cand isi revine)

        Doresc acest grad deoarece vreau sa am acces la comenzi cand cineva are hack si sa dau ban/fac demo si ma consult cu alti oameni de pe server

        Cand injura cineva/se cearta cineva/face reclama/nume obscen sa pot sa dau gag/ban/respectiv rename

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, D3vyd a spus:

man ai deja o cerere activa asteapta sa iti raspunda sound daca zice sa faci alta cu alt model faci daca nu astepti 2 sapt 🙂

pai am facut cererea acum cateva zile si am contra la postare din cauza modelului,si am zis sa fac alta postare mai ok

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, mai ai o cerere activa  

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 8/28/2018 at 8:40 PM, ✪JJ said:

pai am facut cererea acum cateva zile si am contra la postare din cauza modelului,si am zis sa fac alta postare mai ok

puteai sa dai edit la cererea anterioara..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.