Sari la conținut

ban


future=D

Postări Recomandate

Nick: koyzera
Nick admin: synn
Data și ora evenimentului:19 : 30
Harta: de_dust2
Detalii:am primit ban pe motiv ''wall'',cand eu de cand joc pe server joc asa,vreau si eu demo-ul
Dovezi: https://imgur.com/a/rs3EwQW
Alte precizări:nu consider ca sunt jucator cu wall,va las si pe pc-ul meu sa va uitati in el,nu o sa gasiti nimic...vreau unban,nu penalizarea adminului...

Editat de future=D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in toate screenshot-urile mele de pe evict nu am vreuna in care sa apara jucatorii prin perete..

 

Citat

 

 

 

pai tu dai contra doar ptr ca nu am facut reclamatie unde nu trebuia?=P ce prieteni am sa mor eu

 

mare spam am facut,scorpion si cu 1337 au vorbit intr-una si nici un repros,te rog sa iesi imediat de pe aceasta reclamatie

 

ca nu am chef de tine '' adminule ''

 

spam?scriu in topic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sneaky mode e helper baiatul meu nu el a dat banul Synn l-a dat .Chiar daca nu aveai WH meritai banul pe deplin la cat ai injurat si cat spam ai facut.

 

 

Acum 22 minute, future=D a spus:

mare spam am facut,scorpion si cu 1337 au vorbit intr-una si nici un repros,te rog sa iesi imediat de pe aceasta reclamatie

 

Acum 22 minute, future=D a spus:

ca nu am chef de tine '' adminule ''

Manule nu scrie in regulament ca nu am voie sa raspund la reclamatii chiar daca nu sunt admin nu e cerere admin sa dau cu PRO si CONTRA .Invata sa scri intr-un singur reply Faci spam 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

future2.dem

00:40   01:55     03:15   03.30

future4.dem
00:02


future5.dem
00:25


future6.dem

01:15  pre shot cu awp  din nou la 01:21

0.003 sec timp da raspuns de cand apare cineva in vizoru lui si el trage inteleg ca esti rapid dar totusi
la 01:30 se uita prin pereti  

 

Ce am  gasit eu, si nu nu sunt singurul care crede ca ai jucat suspect rau de tot 

Sa nu mai zic de cate ori ai iesit cu tinta prin perete pe mid fara sa verifici nimic direct pe cap, si multe alte si nu doar astazi.

Eu unul te cred suspect, ii las si pe alti sa isi dea cu parerea

 

Edit: Acum am vazut ca banul ramane @Smookey

Editat de Sneaky_mode
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 minutes ago, Sneaky_mode said:

 

future2.dem

00:40   01:55     03:15   03.30

future4.dem
00:02


future5.dem
00:25


future6.dem

01:15  pre shot cu awp  din nou la 01:21

0.003 sec timp da raspuns de cand apare cineva in vizoru lui si el trage inteleg ca esti rapid dar totusi
la 01:30 se uita prin pereti  

 

Ce am  gasit eu, si nu nu sunt singurul care crede ca ai jucat suspect rau de tot 

Sa nu mai zic de cate ori ai iesit cu tinta prin perete pe mid fara sa verifici nimic direct pe cap, si multe alte si nu doar astazi.

Eu unul te cred suspect, ii las si pe alti sa isi dea cu parerea

 

Edit: Acum am vazut ca banul ramane @Smookey

la future2.dem se vedea de dinainte ca spamam portile inainte sa fie cineva acolo/..la 3:15 l-am auzit cand a sarit din ct si am facut peek,la 3:30 am auzit ca spamau intr-una prin usi,hai sa zic ca acolo a fost suspicios,next demo...asa face si proxy,asa a facut si devyd...daca ala e suspicios..la future5 la 0:25 recunosc ca ala nu stiu cum l-am dat,si eu as fi dat ban ptr aia...la future6 01:15 au fost reactiile..la 01:21 pe trafic l-am auzit cand facea switch la arme si grenazi,si am vrut sa i dau wallbang dar am auzit ca iese

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

27 minutes ago, Sneaky_mode said:

 

future2.dem

00:40   01:55     03:15   03.30

future4.dem
00:02


future5.dem
00:25


future6.dem

01:15  pre shot cu awp  din nou la 01:21

0.003 sec timp da raspuns de cand apare cineva in vizoru lui si el trage inteleg ca esti rapid dar totusi
la 01:30 se uita prin pereti  

 

Ce am  gasit eu, si nu nu sunt singurul care crede ca ai jucat suspect rau de tot 

Sa nu mai zic de cate ori ai iesit cu tinta prin perete pe mid fara sa verifici nimic direct pe cap, si multe alte si nu doar astazi.

Eu unul te cred suspect, ii las si pe alti sa isi dea cu parerea

 

Edit: Acum am vazut ca banul ramane @Smookey

https://steamcommunity.com/id/DariusIlie/ uita-te si cate ore am,ca nu sunt ca pita gaming care avea 500 de ore si ii rupea pe astia de pe server

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

future , asteapta sa se uite si celalalti admini la demo , nu mai fi tu asa mare smardoi . De demo-ul lu` synn ne poti zice ? Ca a fost bulan continuu ?

Editat de Gansacu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ala am uitat sa ma uit,dar probabil e la fel ca ale lui sneaky...coaie am 2 compuri in ultimele 2 luni si in amandoua am 25-30 de kill uri cu 10-15 deaths,asa au fost toate competitivele mele mereu,la fel si pe faceit,cum crezi ca am facut level 6 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.