Sari la conținut

Reclamatie Gansacu`


fyt

Postări Recomandate

care mai are reclama la TAG le cereti in primu rand sa o scoata, daca refuza kick, daca refuza iar ban 5 min sa aibe timp sa o scoata

momentan avand in vedere ca nu e nimeni banat topic inchis

 

cand il mai vedeti pe fyt pe server aveti liber de la mine sa-l banati permanent

  • Haha 3

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

28 minutes ago, sound said:

care mai are reclama la TAG le cereti in primu rand sa o scoata, daca refuza kick, daca refuza iar ban 5 min sa aibe timp sa o scoata

momentan avand in vedere ca nu e nimeni banat topic inchis

 

cand il mai vedeti pe fyt pe server aveti liber de la mine sa-l banati permanent

ce penibil =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

35 minutes ago, future=D said:

ce penibil =))

Pe langa ca esti doar un copil distrus,anti-social, si fara viata mai si comentezi nu pot sa cred cat suferi coaie nu mai cauta atentie .Daca nu primesti destula atentie de la ma-ta si ai nevoie cauta in alta parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)))))))) 

ce ban iti iei si pe forum acum @future=D

  • Haha 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata mei nu mai faceti atata free chat aici. Da inteleg future greseste mult si si abuzeaza, dar daca el face asta nu trb ca voi sa il tot injurati atat, in opinia mea, si sound si-a dat seama de aceste lucruri, iar future v-a primi ori ban permanent cu conditionare la unban ori imposibilitatea de a avea orice grad pe server.

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

42 minutes ago, PetrW said:

@D3vydcoaie tu zici la toți ca sunt anti sociali si nush ce cand tu stai non stop pe pc al dq copil frustrat. Tu si future zici ca sunteți frati sa mor de nu. 

=))) de unde sti tu ca stau non stop pe pc parca nu eram activ Fustrat esti tu nu eu "al dq copil fustrat" invata sa te controlezi "copil" coaie ai 17 ani si te crezi asa superior marsh in alt topic si nu mai comenta aiurea suferi prea mult cauta atentie in alta parte.

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

40 minutes ago, Wazy said:

Gata mei nu mai faceti atata free chat aici. Da inteleg future greseste mult si si abuzeaza, dar daca el face asta nu trb ca voi sa il tot injurati atat, in opinia mea, si sound si-a dat seama de aceste lucruri, iar future v-a primi ori ban permanent cu conditionare la unban ori imposibilitatea de a avea orice grad pe server.

tu esti prost?nu vezi ca am luat deja ban permanent?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, future=D a spus:

tu esti prost?nu vezi ca am luat deja ban permanent?

Ba handicapatule dupa ce ca vb frumos cu tine in gatuu ma-tii si nu tin cu aia sau cu tine ma faci si prost ti-a dat cumva sound ma frustrat?

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

16 minutes ago, Wazy said:

Ba handicapatule dupa ce ca vb frumos cu tine in gatuu ma-tii si nu tin cu aia sau cu tine ma faci si prost ti-a dat cumva sound ma frustrat?

Lasa-l sa sufere daca esti prost esti prost n-ai csf 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.