Sari la conținut

Ban


GunnbottEMLR

Postări Recomandate

cei ala silent?

daca ii aim sa stii ca nam da demou

 

daca vrei intru pe discord si dau screenshare ca sa vezi ca nam niciun cheat pe calc

 

daca tot zici ca am cheat aratami demou

uitate la un video nu cred ca stii cei ala silent

 

serios,nuntelegi ca nam aim si nici unfel de cheat,bagameas in tine de silver cu 2k de ore

 

 

nici macar nu stie ce ii ala cheat

 

 

aratami demou daca tot zicdi ca am cheat

 

 

nu poti sa dai ban la cineva numa asa fara nici o dovada, daca intra scream pe server ii dadeai ban asai?

 

chear nu mantere dacas banat de un tinag care are 2k de ore si nici nu stie cei ala cheat,noroc sa treci de silver!

 

 

nici macar demo nu stie sa faca, face reguli si nu le aplica bozgor imputit

 

am vazut silvere

 

de acum asa te cheama

 

dope silverul

 

nici nu poti daca tu ai -13iq

 

ii imposibil

 

nam timp sa ma cert cu tine ,am plecat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate crede-ma ca stiu sa recunosc un cod indiferent ce cod ar fi ....si te-am prins de cand mi-ai dat 1 tap-ul ala pe cache cand ai iesit din main daca mai ti tu minte te-a dat de gol deathcam-ul:)) sorry ramai cu ban-ul bro.Chiar nu va inteleg de ce faceti cerere de unban cand stiti ca ati jucat cu cod sau cum aveti tupeul sa faceti

 

Acum ca tot ma injuri cel mai probabil o sa fi banat si pe forum 😄. Si usor cu injuratul copile

 

Dovada este ca am vazut eu ai inteles? Este de ajuns

 

Deja ti-ai luat tupeu vad ..nu stau sa ma pun la mintea ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.