Sari la conținut

Unban bear


badBear

Postări Recomandate

ROMÂNĂ

1. Profil jucătorhttps://evict.eu/go/jucator.php?id=13471

2. Link detalii ban:http://evict.eu/go/bans/index.php/bans?q=STEAM_1:0:58421691#1997

3. Descrie situația: am intrat pe server, am zis IOIOIOIOIOIOIOO in microfon unu mi-a dat mute 30 min, nu stiu daca devyd sau altu apoi i am zis de ce imi da 30 min mute, e prost?e suparat?( a urmat ceva dupa e suparata ma-ta ca nu am mai fost pe la ea) si mi-a dat si 30 gag. si dupa devyd comenta si i-am scris ceva de carne in frigider pe admin chat.

4. Dovezi: n am ca am crezut ca mi-a dat doar 2 ore ban si aparent am permanent

 

(edit pentru ca mi am mai amintit detalii, probabil au mai comentat vreo ceva da nu am sa retin chestii neimportante pt viata mea)

Editat de badBear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
  • snd a deblocat acest topic

https://imgur.com/a/mUmCAiE Pacat ca nu am ss unde ai inceput sa ne injuri pe chat si sa zici de sv ai mai primit un ban de 2 ore de la mine pentru limbaj inainte daca tot intri pe sv doar ca sa injuri nush de ce te mai joci mai ai si tupeul sa faci cerere unban. Daca ai 4 cereri unban inseamna ca nu sunt singurul care crede ca esti exagerat si nu sti sa te controlezi 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, D3vyd a spus:

https://imgur.com/a/mUmCAiE Pacat ca nu am ss unde ai inceput sa ne injuri pe chat si sa zici de sv ai mai primit un ban de 2 ore de la mine pentru limbaj inainte daca tot intri pe sv doar ca sa injuri nush de ce te mai joci mai ai si tupeul sa faci cerere unban. Daca ai 4 cereri unban inseamna ca nu sunt singurul care crede ca esti exagerat si nu sti sa te controlezi 

Arata-mi te rog restul de 3 cereri unban, mic spam inseamna ca am pus 2 intrebari acum cv timp sau ca i-am zis lu unu de 3 ori uita-te spate, iar de fiecare data dupa ce un copil inept imi da mute, il intreb frumos, esti prost?.

 

Acum 13 ore, ERQUUS a spus:

esti un meltean obosit , eu te lasam cu ban 

Si tu de ce iti permiti d'astea cu meltean obosit cu mine? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, badBear said:

Arata-mi te rog restul de 3 cereri unban, mic spam inseamna ca am pus 2 intrebari acum cv timp sau ca i-am zis lu unu de 3 ori uita-te spate, iar de fiecare data dupa ce un copil inept imi da mute, il intreb frumos, esti prost?.

 

Si tu de ce iti permiti d'astea cu meltean obosit cu mine? 

esti foarte prost nu stiu cum sa iti zic =)))) cand ai luat ban de la mine ai inceput sa injuri pe voice si ai primit mute de la gansacu  si dupa ai inceput sa il injuri pe chat "esti pe stop si tu si ma-ta" nush daca asa se intreaba la tine frumos dar ok. erquss isi permite sa spuna ce crede despre tine desi eu cred ca la tine e mai grav @Gansacu Raspunde si tu te rog ca sa nu planga ca a luat mute si ban degeaba

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primu` rand , se spune ,,inapt'' nu ,,inept'' , daca jignesti , jigneste cum trebuie , te rog frumix 😘 . In al doilea rand ti-am dat mute , nu mai stiu pentru ce ca nu ma tin minte de acum o saptamana sau cand ai luat tu ban , cred ca din cauza ca abuzeai de microfon si ti-am spus sa nu mai faci asa si te-ai luat de mama . ti-am dat si gag si dupa ai inceput pe u@ sa te iei de d3vyd ampulea , nu stiu nici asta de ce . Si mai ai tupeul sa vii si sa faci cerere de unban ? Du-te si canta la alta masa , prietene . Sound ti-a dat unban , dar data viitoare doar pentru un simplu ,,cacat'' sau un simplu ,,prost'' ai ban permanent si a zis sound mai sus ca nu ti-l mai scoate , deci te rog frumix ai grija cum te comporti ca nu stiu daca ai apucat sa te joci pe serveru` asta ca am vazut ca esti silver 1 pe server si ti-ai luat pana acum 4 ban-uri din cauza limbajului din cate am inteles .

Concluzie : Limbajul putin mai frumos ca sa nu ne suparam . Daca ai fost crescut in cocina sau pe strada , du-te si vorbeste asa cu aia de pe strada , prietene 😘 . Nu zic ca nici eu nu injur , dar stiu unde sa ma opresc . Daca esti nervos , nu te tine nimeni legat cu forta pe scaun sa te joci pe evict , ok ? 

O zi placuta in continuare ! 😘 

Editat de Gansacu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, Gansacu a spus:

In primu` rand , se spune ,,inapt'' nu ,,inept'' , daca jignesti , jigneste cum trebuie , te rog frumix 😘 . In al doilea rand ti-am dat mute , nu mai stiu pentru ce ca nu ma tin minte de acum o saptamana sau cand ai luat tu ban , cred ca din cauza ca abuzeai de microfon si ti-am spus sa nu mai faci asa si te-ai luat de mama . ti-am dat si gag si dupa ai inceput pe u@ sa te iei de d3vyd ampulea , nu stiu nici asta de ce . Si mai ai tupeul sa vii si sa faci cerere de unban ? Du-te si canta la alta masa , prietene . Sound ti-a dat unban , dar data viitoare doar pentru un simplu ,,cacat'' sau un simplu ,,prost'' ai ban permanent si a zis sound mai sus ca nu ti-l mai scoate , deci te rog frumix ai grija cum te comporti ca nu stiu daca ai apucat sa te joci pe serveru` asta ca am vazut ca esti silver 1 pe server si ti-ai luat pana acum 4 ban-uri din cauza limbajului din cate am inteles .

Concluzie : Limbajul putin mai frumos ca sa nu ne suparam . Daca ai fost crescut in cocina sau pe strada , du-te si vorbeste asa cu aia de pe strada , prietene 😘 . Nu zic ca nici eu nu injur , dar stiu unde sa ma opresc . Daca esti nervos , nu te tine nimeni legat cu forta pe scaun sa te joci pe evict , ok ? 

O zi placuta in continuare ! 😘 

https://dexonline.ro/definitie/inept

Te rog frumos, si va rog frumos sa nu mai vorbiti si sa dati raspunsuri de admini "smecheri" ca sunteti niste copilasi :D, salut, si close topic va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, badBear a spus:

Arata-mi te rog restul de 3 cereri unban, mic spam inseamna ca am pus 2 intrebari acum cv timp sau ca i-am zis lu unu de 3 ori uita-te spate, iar de fiecare data dupa ce un copil inept imi da mute, il intreb frumos, esti prost?.

 

Si tu de ce iti permiti d'astea cu meltean obosit cu mine? 

hai sa ti zic de ce imi permit in primul rand esti prost si in al doilea rand vorbesti pe srv ca un nesimtit

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, D3vyd a spus:

cred ca poate sa vada si snd cat de distrus esti si ca nu meriti unban . Pe langa meriti ban si pe forum parerea mea 

 

1 oră în urmă, ERQUUS a spus:

hai sa ti zic de ce imi permit in primul rand esti prost si in al doilea rand vorbesti pe srv ca un nesimtit

Limbajul staffului, clap clap baieti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

16 hours ago, badBear said:

 

Limbajul staffului, clap clap baieti!

eu zic sa te uiti la limbajul tau si apoi sa zici "limbajul staff-ului" nu stiu cum mai ai tupeu sa comentezi la cum vb pe sv nu mai cauta atentie pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.