Sari la conținut

Reclamatie Carbasan


Gansacu

Postări Recomandate

34 minutes ago, badBear said:

sa-mi aduci dovezi la acuzatii, in plus am avut aseara 4-5 admini o discutie despre subiectul admini autisti si era si dope de fata si toata lumea a fost de acord.

ce acuzatii ma ? :)) sunt destule la cererea ta de unban daca la injuraturi din "trecut" te referi nu prea imi pasa mie ce discutie ai avut tu cu alti admini "autisti" esti de 1 sapt pe sv si tot vb rahat pe forum 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, D3vyd a spus:

ce acuzatii ma ? :)) sunt destule la cererea ta de unban daca la injuraturi din "trecut" te referi nu prea imi pasa mie ce discutie ai avut tu cu alti admini "autisti" esti de 1 sapt pe sv si tot vb rahat pe forum 

n ai inteles nimic din ce am zis, dar nu ma asteptam, mult succes la scoala!

  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi ca admini ar trebui sa dati dovada de comportament civilizat, nu sa incepeti sa va luati la 11m cum apucati. Din cate stiu aveti un admin chat, de ce nu va certati acolo? Nu de alta dar futeti imaginea unei comunitati in ritmul asta!

 

In ultimu timp doar reclamatii de la admini, referitoare la alti admini. @sound eu propun sa faci o sectiune vazuta doar de voi, de staff, folosita pentru reclamatii intre admini. Tot serverul vede discutiile si reclamatiile intre voi si mai mult limbaju vostru.

 

Editat de Trafic
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Trafic said:

Voi ca admini ar trebui sa dati dovada de comportament civilizat, nu sa incepeti sa va luati la 11m cum apucati. Din cate stiu aveti un admin chat, de ce nu va certati acolo? Nu de alta dar futeti imaginea unei comunitati in ritmul asta!

 

In ultimu timp doar reclamatii de la admini, referitoare la alti admini. @sound eu propun sa faci o sectiune vazuta doar de voi, de staff, folosita pentru reclamatii intre admini. Tot serverul vede discutiile si reclamatiile intre voi si mai mult limbaju vostru.

 

Este deja pe forum "staff" 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

32 minutes ago, badBear said:

el se refera la o sectiunea privata unde numai anumiti useri cu acces, adica noi adminii, am putea avea discutii si reclamatii ca sa nu se mai vada pe forumul public.

pai acolo e staff ai nevoie de parola :)) ca sa vezi 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@PetrW comenzile intre admini sunt interzise indiferent de motiv, prin urmare ai primit -1

banul a expirat intre timp

@D3vyd si @badBear daca nu incetati cu cearta luati si voi -1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.