Sari la conținut

Reclamatie Carbasan


Gansacu

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] : Gansacu`
Nick admin: [numele adminului reclamat] : Carbasan , ,, fondatorul serverului''
Data și ora evenimentului:11.09.2018 ; ora : 19:20
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] : Train
Detalii: Ma joc linistit si ii spun acestui mare jucator sa nu mai dea rush si dupa incepe sa sufere in legatura cu ce am spus . I-am spus ciocu` mic si dupa ma trezesc cu ban 100 minute pe motiv : ciocu mic
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] https://imgur.com/a/k8Nb7aA
Alte precizări: ,,- comenzile între admini sunt interzise"

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si tu crezi ca eu sufer? =))) Tu ai inceput sa te iei de mine in legatura ca ti dau rush, asa si? (prima data cand ai inceput sa suferi nu ti-am spus nimic, am tacut, iar a doua oara nu m-am putut abtine sa nu te fac sa suferi si mai tare si am reusit) . Apoi ai inceput sa te iei de cum scriu eu pe sv( ceea ce este total irelevant pentru ca daca m-ai cunoaste sau macar daca ai sta pe sv mai mult cand is eu , ca eu nu stau sa scriu corect gramatical, caligrafic si asa mai departe. Si mai apoi sa-mi si zici si ciocu' mic , ceea ce mi-a pus capac.Apropo banul e de 100 min doar cill. Si faza cu Carbasan ,fondatorul serverului e noua si e chiar amuzant , haha. 


#COLOSQUAD ❤️

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da bine, vrei un premiu nobel, crezi ca nu stiu regulamentu? Doar nu credeai ca o sa tac din gura si sa nu am nimic de spus, eu te-am articulat si gata. Cand te iei in gura cu un admin mai mare ca tine in grad,pentru mine,  respectul meu pentru tine a scazut mai mult ca respectul fata de un palyer normal, so..welcome.

Editat de PetrW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi smechere ? Daca ai sti cum sa te comporti , as tace din gura , dar cand tu incepi sa imi suferi pe chat in loc de admin chat , inseamna ca tu vrei sa demonstrezi ceva cuiva . Asta se putea clarifica si intre noi doi , nu te pui tu sa dai ban ca ,,esti smecher" dupa cum spuneai tu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 minutes ago, Gansacu said:

Auzi smechere ? Daca ai sti cum sa te comporti , as tace din gura , dar cand tu incepi sa imi suferi pe chat in loc de admin chat , inseamna ca tu vrei sa demonstrezi ceva cuiva . Asta se putea clarifica si intre noi doi , nu te pui tu sa dai ban ca ,,esti smecher" dupa cum spuneai tu .

Eu ti-am dat ban ca nu e prima oara cand te iei urat cu mine. Si tu crezi ca eu vreau sa demonstrez ceva, ok, atunci tu de ce ai scris pe all chat ca sa nu mai dau rush, eu ti am raspuns si am contiunuat discutia si dupa ai primit ce meritai. Apropo, daca voiai sa scrii corect gramatical , se scrie: as tacea ( cu articolul potrivit modului si persoanei a III a , respectiv conditional. si astea le mai stiu din gimnaziu,acuma fiind mate-info.)

7 minutes ago, D3vyd said:

PRO @sound te rog sa te ocupi si tu de copilu asta care are treaba cu toata lumea "copil cu pla mare" cum am luat si eu remove din cauza ca am dat ban la alt admin propun remove 🙂 si nu sunt singurul care crede asta 

eu am dat ban 100 de minute , nu permanent . Si cine mai crede asta inafara de tine si de gandacu asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, e adevarat, nu trebuia sa iei ban

dar ai un comportament asa, gen de superior pe server

si te comporti nasol atat cu playerii, cat si cu unii admini

 

 

 

devyd, nu mai aduce la cunostinta problemele pe care le ai cu petrw

aici vorbim despre server si atat

si gen tu cam esti copil, si eu sunt, nu zic nimic

dar petrw din ce am inteles are cam 17 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e interzis sa dai mute la alt admin sau ban ce nu intelegi man la cererea mea de admin eram imatur dar pana acum nu am nici o reclamatie tu ai 2 manule si a zis si snd clar daca mai faci d astea ai remove + ban permanent 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, plajerik said:

da, e adevarat, nu trebuia sa iei ban

dar ai un comportament asa, gen de superior pe server

si te comporti nasol atat cu playerii, cat si cu unii admini

 

 

 

devyd, nu mai aduce la cunostinta problemele pe care le ai cu petrw

aici vorbim despre server si atat

si gen tu cam esti copil, si eu sunt, nu zic nimic

dar petrw din ce am inteles are cam 17 ani

Daca tot are 17 ani sa se controleze vine in fiecare topic sa se I a de mine 

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine , cum credeti, eu nu mai zic nimic ca vad ca-mi bat capu cu voi degeaba, cine are cap de gandit gandeste la orice varsta (plajerik 15 ani,zulix 15 ani,proxy 16 ani ,multii altii cu care SURPRINZATOR nu am avut nicio problema in acest fel , fiind admini, si petrecand cel mai mult timp pe server). Eu nu inteleg ce va ofensati asa tare da nu e problema, acuma chiar astept sa vad ce parere are sound cat si ceilalti admini. 

Editat de PetrW
  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 minutes ago, plajerik said:

da, e adevarat, nu trebuia sa iei ban

cum a zis plajerik, nu trebuia sa iei ban

 

25 minutes ago, plajerik said:

dar ai un comportament asa, gen de superior pe server

si te comporti nasol atat cu playerii, cat si cu unii admini

 

are mare dreptate aici, daca zice cineva pe forum ceva de tine sau ca si a facut o parere proasta despre tine (adica eu), il prinzi pe server si vorbesti pe chatul adminilor si vrei neaparat sa stii de ce si ai aere de mare admin si tu ai maxim 2 luni pe server sau cat ai tu

 

 

 

Tu, devyd si cu future sunteti singurii care ati avut probleme cu Petru, toti adminii de acum 1 an sau aproape 1 an nu au avut nimic de impartit cu el sau ceva de genu'

 

 

1 hour ago, Gansacu said:

,,- comenzile între admini sunt interzise"

asta e adevarat si in cazul asta se poate lua -1 sau remove

 

1 hour ago, Gansacu said:

I-am spus ciocu` mic si dupa ma trezesc cu ban 100 minute

Eu zic ca nu trebuia sa i zici ciocu mic pentru ca nu ai acelasi grad ca el sau aceeasi vechime pe comunitate tu fiind de maxim 2-3 luni pe server

 

 

 

Editat de zuligod

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 la mana: -care e faza cu "fondatorul serverului", nu asa il cheama pe steam, la rename nu are cum sa mai dea, e scoasa optiunea, iar gradul lui Petrut cred ca e co-own/own maxim (doar snd are founder din cate stiu :^)  )

2 la mana: imi imaginez dialogul dintre voi doi de pe sv:  Gansacu':  -Nu mai da rush coaie, *etc*

                                                                                 Petrut: Stai chill coaie, e voie/permis*   plm, e permis rush-ul, e sv de comp, public, nu e regula de no-rush wtf    

                                                                                 Gansacu':  "I-am spus ciocu` mic"  , sincer mi se pare lipsa de respect, din moment ce el e own/co-own si ii raspunzi asa...? 

3 la mana: cat despre ban-ul de 100 min, are tot dreptul, owner/co-own, daca are gradul respectiv, are vechime pe sv, stie ce face, nici mie nu mi-ar conveni sa imi raspunda cineva asa... :/

 

 

Concluzie:  mi se pare lipsa de respect ceea ce ai spus Gansacule, fara hate, parere personala

that's all, ty for readin'

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 minutes ago, PROXY said:

1 la mana: -care e faza cu "fondatorul serverului", nu asa il cheama pe steam, la rename nu are cum sa mai dea, e scoasa optiunea, iar gradul lui Petrut cred ca e co-own/own maxim (doar snd are founder din cate stiu :^)  )

2 la mana: imi imaginez dialogul dintre voi doi de pe sv:  Gansacu':  -Nu mai da rush coaie, *etc*

                                                                                 Petrut: Stai chill coaie, e voie/permis*   plm, e permis rush-ul, e sv de comp, public, nu e regula de no-rush wtf    

                                                                                 Gansacu':  "I-am spus ciocu` mic"  , sincer mi se pare lipsa de respect, din moment ce el e own/co-own si ii raspunzi asa...? 

3 la mana: cat despre ban-ul de 100 min, are tot dreptul, owner/co-own, daca are gradul respectiv, are vechime pe sv, stie ce face, nici mie nu mi-ar conveni sa imi raspunda cineva asa... 😕

 

 

Concluzie:  mi se pare lipsa de respect ceea ce ai spus Gansacule, fara hate, parere personala

that's all, ty for readin'

 

Din boala mea pe care o detin si anume prostie avansata am luat -1 la trusted  😞 

 

 

 

Apropo, @Gansacu deja ai luat unban datorita timpului. Bucura-te de sv.

 

Editat de PetrW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

29 minutes ago, zuligod said:

cum a zis plajerik, nu trebuia sa iei ban

 

are mare dreptate aici, daca zice cineva pe forum ceva de tine sau ca si a facut o parere proasta despre tine (adica eu), il prinzi pe server si vorbesti pe chatul adminilor si vrei neaparat sa stii de ce si ai aere de mare admin si tu ai maxim 2 luni pe server sau cat ai tu

 

 

 

Tu, devyd si cu future sunteti singurii care ati avut probleme cu Petru, toti adminii de acum 1 an sau aproape 1 an nu au avut nimic de impartit cu el sau ceva de genu'

 

 

asta e adevarat si in cazul asta se poate lua -1 sau remove

 

Eu zic ca nu trebuia sa i zici ciocu mic pentru ca nu ai acelasi grad ca el sau aceeasi vechime pe comunitate tu fiind de maxim 2-3 luni pe server

 

 

 

Probleme ? Cand cineva incepe sa-si bata pula de tine din nimic , ar trebui sa il lasi sa comentezi aiurea intruna ?

Editat de Gansacu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

28 minutes ago, PROXY said:

1 la mana: -care e faza cu "fondatorul serverului", nu asa il cheama pe steam, la rename nu are cum sa mai dea, e scoasa optiunea, iar gradul lui Petrut cred ca e co-own/own maxim (doar snd are founder din cate stiu :^)  )

2 la mana: imi imaginez dialogul dintre voi doi de pe sv:  Gansacu':  -Nu mai da rush coaie, *etc*

                                                                                 Petrut: Stai chill coaie, e voie/permis*   plm, e permis rush-ul, e sv de comp, public, nu e regula de no-rush wtf    

                                                                                 Gansacu':  "I-am spus ciocu` mic"  , sincer mi se pare lipsa de respect, din moment ce el e own/co-own si ii raspunzi asa...? 

3 la mana: cat despre ban-ul de 100 min, are tot dreptul, owner/co-own, daca are gradul respectiv, are vechime pe sv, stie ce face, nici mie nu mi-ar conveni sa imi raspunda cineva asa... 😕

 

 

Concluzie:  mi se pare lipsa de respect ceea ce ai spus Gansacule, fara hate, parere personala

that's all, ty for readin'

 

Faza cu ,,fondatorul serverului'' a fost o metafora cum ca el isi permite sa foloseasca comenzi pe alti admini ( din cate stiu , doar fondatorul are dreptul sa faca asta ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

radem glumim haha dar comenzi pe alti admini nu se dau .

Lasati naiba egoul si cacaturile astea pe cs ca nu aveti 12 ani , ar trebui sa va comportati cat de cat ok , dar , de data asta , v ati intrecut in care e mai prost a.k.a. care e mai smecher sau ce naiba credeti voi in capu vostru

 

 

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 minutes ago, ERQUUS said:

radem glumim haha dar comenzi pe alti admini nu se dau .

Lasati naiba egoul si cacaturile astea pe cs ca nu aveti 12 ani , ar trebui sa va comportati cat de cat ok , dar , de data asta , v ati intrecut in care e mai prost a.k.a. care e mai smecher sau ce naiba credeti voi in capu vostru

 

 

 

La mine nu e vorba de ego, etc, doar, pur si simplu nu pot sa las un om pe care-l simt autist si care se mai si ia in gura si face pe smecheru nu pot sa ma abtin.Nu de azi sunt asa si nu o sa fac niciodata exceptii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, PetrW a spus:

 

La mine nu e vorba de ego, etc, doar, pur si simplu nu pot sa las un om pe care-l simt autist si care se mai si ia in gura si face pe smecheru nu pot sa ma abtin.Nu de azi sunt asa si nu o sa fac niciodata exceptii.

respect asta , dar in cazul asta sunt pro pt consecinte

  • Love 1

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra

 

baietasul asta cauta mereu motive de cearta si altele, nu trebuia sa primeasca ban asta e sigur din regulament, dar probabil s-a aprins si petrut, atata timp cat ai membru staff care vine si se comporta cu playerii si staff-ul serverului ca si cum ar fi niste caini, inseamna ca cineva are probleme de personalitate, iar asta nu ar fi o problema, daca nu ar fi atat de agasant.

  • Like 1
  • Love 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, badBear said:

Contra

 

baietasul asta cauta mereu motive de cearta si altele, nu trebuia sa primeasca ban asta e sigur din regulament, dar probabil s-a aprins si petrut, atata timp cat ai membru staff care vine si se comporta cu playerii si staff-ul serverului ca si cum ar fi niste caini, inseamna ca cineva are probleme de personalitate, iar asta nu ar fi o problema, daca nu ar fi atat de agasant.

omul a spus ciocu mic nu inteleg cum l a tratat ca un caine petrw nu a fost ofensat deloc cu asa cv si daca tot vrei sa raspunzi nu raspunde din razbunare ca ai tu ceva cu gansacu eu si restul adminilor nu avem nimic cu el doar tu si petru care aveti "pl mare " sincer  nu cred ca e nevoie de "jmek" ca voi in staff odata ce ai luat admin sper ca ai terminat sa te injuri cu toata lumea 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, D3vyd a spus:

omul a spus ciocu mic nu inteleg cum l a tratat ca un caine petrw nu a fost ofensat deloc cu asa cv si daca tot vrei sa raspunzi nu raspunde din razbunare ca ai tu ceva cu gansacu eu si restul adminilor nu avem nimic cu el doar tu si petru care aveti "pl mare " sincer  nu cred ca e nevoie de "jmek" ca voi in staff odata ce ai luat admin sper ca ai terminat sa te injuri cu toata lumea 

sa-mi aduci dovezi la acuzatii, in plus am avut aseara 4-5 admini o discutie despre subiectul admini autisti si era si dope de fata si toata lumea a fost de acord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.