Sari la conținut

Unban AEACUS


AEACUS

Postări Recomandate

1. https://steamcommunity.com/id/aeacusdeathgod/
2. 
===============================================
[SourceBans] You are banned from this server.
[SourceBans] Name:             ✖ AEACUS
[SourceBans] Steam ID:        STEAM_1:0:220687464
[SourceBans] IP address:      83.218.193.20
[SourceBans] Reason:           wall
[SourceBans] You can protest your ban at https://evict.eu/go.
===============================================
3. Banat fara motiv.
4. Proof trebuie sa fie din partea adminilor + demo.

 

Editat de AEACUS
Imi cer scuze de la Vulkan996. Ban-ul nu a fost de la el.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ti am dat ban , imi spusese si vulkan parerea lui ca ai wall .

Nu as fi dat ban la nimeni asa degeaba , dar erai prea jucator , reactii prea bune cu awp-ul ( doar printre usi dadeai ) pe un cont nou si as avea nevoie de ceva dovezi din partea ta sa imi schimb parerea .

doavada ( slaba , pentru ca m am apucat sa ti fac demo dupa ce ai avut niste faze de jucator de cs , am prins doar o faza cand ti ai schimbat tinta instant la mid doors cand a iesit ala din smoke si i ai dat p r e f i r e ) : http://www.girlshare.ro/3490175871.6

 

Mai mult e parerea mea aici si eu , repet , spun ca nu ai cum sa joci asa tu jucand pe un cont nou . Daca poti sa mi arati ca gresesc eu si tu chiar esti jucator , atunci , scuzele mele si pro unban , pana atunci eu sunt convins ca aveai wall

 

 

 

Editat de ERQUUS
aparent p r e f i r e se cenzureaza =))

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 25 minute, ERQUUS a spus:

eu ti am dat ban , imi spusese si vulkan parerea lui ca ai wall .

Nu as fi dat ban la nimeni asa degeaba , dar erai prea jucator , reactii prea bune cu awp-ul ( doar printre usi dadeai ) pe un cont nou si as avea nevoie de ceva dovezi din partea ta sa imi schimb parerea .

doavada ( slaba , pentru ca m am apucat sa ti fac demo dupa ce ai avut niste faze de jucator de cs , am prins doar o faza cand ti ai schimbat tinta instant la mid doors cand a iesit ala din smoke si i ai dat p r e f i r e ) : http://www.girlshare.ro/3490175871.6

 

Mai mult e parerea mea aici si eu , repet , spun ca nu ai cum sa joci asa tu jucand pe un cont nou . Daca poti sa mi arati ca gresesc eu si tu chiar esti jucator , atunci , scuzele mele si pro unban , pana atunci eu sunt convins ca aveai wall

 

 

 

Nu e cont NOU, 1 AN +
Am chiar si medalie.
Reactii bune cu AWP, fiindca joc AWP servere.
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am privit DEMO-ul.
Si nu am vazut nimic WALL sau AIM cum scriuau aia in ADMIN CHAT.
1. Aveam o impresie mai buna despre 3r...
2. Faza din MID cind ieram cu P250: Ai nostri se bateau cu aia din MID, si a fost informatie, eu oricum era sa astept ca cineva sa dea rush prin Smoke, + nu uita cu ce configuratie joc.
3. Faza cu polaru pe long, a fost flick. (AWP Flicking skill de pe AWP servere)
4. Toate momentele au fost cu info, cind va uitati pe mine, voi parca nu vedeti nimic altceva inafara de tinta.
5. Tot demoul e cu 30 fps sau cum? Totul are lag... + toti se misca cu lag. (Poate din cauza la PC-ul rau al tau)
6. Skill-ul de a juca este de demult, eu am fost in armata + am fost politist, am jucat FOARTE MULTE jocuri in genr Shooter. Eu accept ca e nou sa joci cu mine, sau genul meu de joc, dar asa joc eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si zis ca nu am apucat sa ti fac demo mai mult ca am vrut sa ti dau ban cat mai repede pentru ca eram sigur ca ai ceva , si uite ca inca sunt . Da , din demo nu prea e nimic inafara de faza cu usile care mie personal mi se pare ca ai wall .

Daca alti admini sunt de alta parere foarte bine , nu cred ca a fost niciodata problema sa ia unban cineva daca nu are nimic .

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, ERQUUS a spus:

Am si zis ca nu am apucat sa ti fac demo mai mult ca am vrut sa ti dau ban cat mai repede pentru ca eram sigur ca ai ceva , si uite ca inca sunt . Da , din demo nu prea e nimic inafara de faza cu usile care mie personal mi se pare ca ai wall .

Daca alti admini sunt de alta parere foarte bine , nu cred ca a fost niciodata problema sa ia unban cineva daca nu are nimic .

Daca voi primi unban, facem demo complet. Ca mii interesant si mie, ce am eu...
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 minutes ago, AEACUS said:

Eu am privit DEMO-ul.
Si nu am vazut nimic WALL sau AIM cum scriuau aia in ADMIN CHAT.
1. Aveam o impresie mai buna despre 3r...
2. Faza din MID cind ieram cu P250: Ai nostri se bateau cu aia din MID, si a fost informatie, eu oricum era sa astept ca cineva sa dea rush prin Smoke, + nu uita cu ce configuratie joc.
3. Faza cu polaru pe long, a fost flick. (AWP Flicking skill de pe AWP servere)
4. Toate momentele au fost cu info, cind va uitati pe mine, voi parca nu vedeti nimic altceva inafara de tinta.
5. Tot demoul e cu 30 fps sau cum? Totul are lag... + toti se misca cu lag. (Poate din cauza la PC-ul rau al tau)
6. Skill-ul de a juca este de demult, eu am fost in armata + am fost politist, am jucat FOARTE MULTE jocuri in genr Shooter. Eu accept ca e nou sa joci cu mine, sau genul meu de joc, dar asa joc eu.

Daca ai fost in armata si ai fost politist inseamna ca esti pro pe cs go fara joci a ? =)) nush ce flick uri faci tu cand pe servere cu awp se joaca de la indepartare si stai camp 
CONTRA 😄
 

Editat de D3vyd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, AEACUS a spus:

Daca voi primi unban, facem demo complet. Ca mii interesant si mie, ce am eu...
 

Ti am si spus sa mi dai accept la cerere sa vad si eu ce rank ai , una alta , sa nu ne pierdem timpul aiurea ca daca aveai un global ceva , un level mare pe faceit te credeam la cum jucai , nu ai facut o am mers cu parerea mea ca am si eu putina experienta in jocul asta si acum trebuie sa ne certam pe forum 

Editat de ERQUUS

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, D3vyd a spus:

Daca ai fost in armata si ai fost politist inseamna ca esti pro pe cs go fara joci a ? =)) nush ce flick uri faci tu cand pe servere cu awp se joaca de la indepartare si stai camp 
CONTRA 😄
 

Asta inseamna ca stii cum sa te misti, ce sa interprinzi in diferite situatii si restu. Tie ti se pare funny, dar inca nu stii nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, ERQUUS a spus:

Ti am si spus sa mi dai add sa vad si eu ce rank ai , una alta sa nu ne pierdem timpul aiurea ca daca aveai un global ceva , un level mare pe faceit te credeam la cum jucai , nu ai facut o am mers cu parerea mea ca am si eu putina experienta in jocul asta si acum trebuie sa ne certam pe forum 

Eu ti-am raspuns ca rank-ul e pierdut (no rank), fiindca DEMULT nu joc competitive.
Ti-am raspuns ca voi juca doar cind va fi VAC bun si nivel de compe ca pe FaceIT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, AEACUS said:

Asta inseamna ca stii cum sa te misti, ce sa interprinzi in diferite situatii si restu. Tie ti se pare funny, dar inca nu stii nimic.

Deci daca tu ai fost in armata si la politie inseamna ca aia te-au lasat sa joci cs go daca stii sa te misti la maus si tastatura ? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu are cod, baiatul se vede ca are experienta prin felul in care joaca. Astazi am jucat cu el pe server i-am dat add sa vad ce rank are si am ramas surprins, dar asta nu certifica faptul ca e un jucator slab chiar daca are un rank mai mic. Multi jucatori de pe server joaca foarte bine si au niste rank-uri de tot r.... **cenzurat** este o tehnica care se foloseste de jucatorii mai agresivi si sunt multi alti jucatori pe aceste server care joaca mai bine ca el totodata folosind aceasta tehnica fara sa li se atraga atentia pentru ca na sunt admini. Nu discriminati jucatorii !!!! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, AEACUS a spus:

Eu ti-am raspuns ca rank-ul e pierdut (no rank), fiindca DEMULT nu joc competitive.
Ti-am raspuns ca voi juca doar cind va fi VAC bun si nivel de compe ca pe FaceIT

Atunci ce level ai pe faceit?

 

Acum 3 minute, chevy a spus:

Nu are cod, baiatul se vede ca are experienta prin felul in care joaca. Astazi am jucat cu el pe server i-am dat add sa vad ce rank are si am ramas surprins, dar asta nu certifica faptul ca e un jucator slab chiar daca are un rank mai mic. Multi jucatori de pe server joaca foarte bine si au niste rank-uri de tot r.... **cenzurat** este o tehnica care se foloseste de jucatorii mai agresivi si sunt multi alti jucatori pe aceste server care joaca mai bine ca el totodata folosind aceasta tehnica fara sa li se atraga atentia pentru ca na sunt admini. Nu discriminati jucatorii !!!! 

irelevant

 

 

edit : te rog frumos sa nu mai faci spam pe forum , asteapta sa si dea toti cu parerea si aia e . Nu as fi dat la nimeni ban degeaba 

Editat de ERQUUS

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, ERQUUS a spus:

Atunci ce level ai pe faceit?

 

irelevant

 

 

edit : te rog frumos sa nu mai faci spam pe forum , asteapta sa si dea toti cu parerea si aia e . Nu as fi dat la nimeni ban degeaba 

Dar eu am spus ca joc FaceIT? Eu am facut comparatie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, ERQUUS a spus:

Atunci ce level ai pe faceit?

 

irelevant

 

 

edit : te rog frumos sa nu mai faci spam pe forum , asteapta sa si dea toti cu parerea si aia e . Nu as fi dat la nimeni ban degeaba 

Si cu ce ma rog el a dat spam? A scris parerea sa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, ERQUUS a spus:

Atunci ce level ai pe faceit?

 

irelevant

 

 

edit : te rog frumos sa nu mai faci spam pe forum , asteapta sa si dea toti cu parerea si aia e . Nu as fi dat la nimeni ban degeaba 

irelevant e faptul ca tu te bazezi pe rank-ul unui jucator, maine isi cumpara alt cont fara rank si joaca la fel... irelevant domnule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.