Sari la conținut

Cerere unban


Dee

Postări Recomandate

 


Nick: Dee
Nick admin: nu apare in consola
Data și ora evenimentului: 17/09/2018| aprox(18:20)
Harta: cache
Detalii: ban pentru wall ca spamam cu auto din connector si omoram cativa tero care se inghesuiau pe mid
Dovezi: dovada de wall so arate adminul cu pricina care a considerat ca am wall!!
Alte precizări:===============================================
[SourceBans] You are banned from this server.
[SourceBans] Name:        Dee
[SourceBans] Steam ID:        STEAM_1:1:46986767
[SourceBans] IP address:    5.12.110.218
[SourceBans] Reason:        Wall
[SourceBans] You can protest your ban at https://evict.eu/go.
===============================================
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu ti-am acordat ban-ul.

Acesta este demo-ul: http://www.girlshare.ro/3490176632.8

14 minutes ago, Dee said:

Detalii: ban pentru wall ca spamam cu auto din connector si omoram cativa tero care se inghesuiau pe mid

1. Nu exista block pe server

2. M-am sfatuit si cu A.W.A.K.E si Lenny

3. Acolo unde erau in Z-ul dinspre mid catre B, de ce trageai prin perete?

4. Aia a fost cea mai nesimtita ocazie pe care te-am prins cel mai bine ca aveai wall+ ai in demo celelalte

5. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau sa iti spun dar din cate vad tu nu ai depasit 1.000 ore pe csgo sau nu privesti competitiile de csgo, de imi pui asa intrebare!!!

inainte de ban puteai sa dai un check pe profilul meu steam!! O zi buna!!

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îmi pare rău, dar nu-mi pasă câte ore ai tu pe CSGO. Pot avea unii si 5000 de ore care pot avea cheats. Deci nu contează cate ore ai, ci daca folosesti cheats.

 

Îți pot spune ca poți pregati de p-acum cei 5 euro pentru UNBAN. Deci baftă! 

Așteptăm si celelalte decizii ale altor admini. Dacă am gresit, accept -1, dar nu cred deoarece acolo cum am explicat si in celalalt reply, prin poarta de pe mid spre B trageai prin pereti, pacat ca nu am acces sa folosesc comanda !esp pentru a vedea dacă tragi fix pe el... dar mi-am si fara acea comanda.

Editat de Vulkan996
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 minutes ago, Vulkan996 said:

Îți pot spune ca poți pregati de p-acum cei 5 euro pentru UNBAN. Deci baftă! 

Așteptăm si celelalte decizii ale altor admini. Dacă am gresit, accept -1, dar nu cred deoarece acolo cum am explicat si in celalalt reply, prin poarta de pe mid spre B trageai prin pereti, pacat ca nu am acces sa folosesc comanda !esp pentru a vedea dacă tragi fix pe el... dar mi-am si fara acea comanda.

Nu cred ca are nimic Pro unban nu primesti -1 stai linistit toate lumea face greseli :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 17.09.2018 la 19:51, Vulkan996 a spus:

Îți pot spune ca poți pregati de p-acum cei 5 euro pentru UNBAN. Deci baftă! 

Așteptăm si celelalte decizii ale altor admini. Dacă am gresit, accept -1, dar nu cred deoarece acolo cum am explicat si in celalalt reply, prin poarta de pe mid spre B trageai prin pereti, pacat ca nu am acces sa folosesc comanda !esp pentru a vedea dacă tragi fix pe el... dar mi-am si fara acea comanda.

daca mai faci o singura data dublu - triplu post iti dau ban pe forum si remove, ce e cu bataia asta de joc? da edit daca vrei sa adaugi ceva

 

@Dee, vezi ca ai model de cerere, data viitoare respecta-l

ban scos

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.