Sari la conținut

Cerere unban.


Retrix69

Postări Recomandate

1. Profil jucător:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198858988858/

2. Link detalii ban: Ma jucam si eu pe mirage si ma trezesc cu ban de la un admin de tot .... daca dau cum dau, asta nu inseamna ca am hack, am cont de csgo cu 1.5k ore, nu e vina mea daca esti silver amarat si nu sti sa joci. 

3. Descrie situația: Am descris o mai sus app, ala care mi a dat ban, este: badBear

4. Dovezi: ce dovezi trb ma ? =))) Astept unban si ala o sa aibe si reclamatie sa vad daca mai are kkt u lui de trusted

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu o asa cerere nu cred ca vei lua vreodata unban

contra

  • Love 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, badBear said:

https://we.tl/t-AR0ND8LXKm link demo, cu limbajul asta nu ai ce cauta pe forum, cererea este facuta in bataie de joc, in plus disrespectul fata de staff este maxim, te rog frumos sa pui link si cu celalalt cont de steam poate te banam si pe ala ca sa nu mai intri cu nimic 😄

Si ms de amenintare ca o sa am ban si pe alt cont hah. Mare admin esti.. ai parut de treaba da vad ca nu esti. Astept unban sau un raspuns de la un co sau ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

54 minutes ago, Retrix69 said:

Scuze printesa din padure dar mi ai dat ban pe nici un motiv, si in demou ala nu se vede nimic suspect. Astept unban. 

1. BadBear ti.a dat ban

2.Nu mai astepta unbanul ca nu.l vei primii.

3. Cum am spus si in alt post de.al meu , nu ma intereseaza cate ore ai tu pe cs, conteaza daca ai sau nu cod.

Editat de Vulkan996
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

51 minutes ago, Retrix69 said:

Si ms de amenintare ca o sa am ban si pe alt cont hah. Mare admin esti.. ai parut de treaba da vad ca nu esti. Astept unban sau un raspuns de la un co sau ceva.

Ba tu ai venit pe forum sa arati cine esti tu =)) "pui de jmek" care te crezi Contra unban nu are nimeni nevoie de un amarat de copil care la 14 ani se crede mare om. ❤️ 

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, D3vyd said:

Ba tu ai venit pe forum sa arati cine esti tu =)) "pui de jmek" care te crezi Contra unban nu are nimeni nevoie de un amarat de copil care la 14 ani se crede mare om. ❤️ 

Ai aceeasi varsta, nu mai ii critica pe cei mici 😕

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, Vulkan996 said:

Ai aceeasi varsta, nu mai ii critica pe cei mici 😕

Daca nu sti sa citesti nu te mai baga aiurea am zis ca se crede mare jmek la 14 ani si vine increzut pe forum nu m'am luat de varsta lui 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.09.2018 la 14:03, D3vyd a spus:

Daca nu sti sa citesti nu te mai baga aiurea am zis ca se crede mare jmek la 14 ani si vine increzut pe forum nu m'am luat de varsta lui 

A scuze atunci

 

La 20.09.2018 la 15:18, Retrix69 a spus:

Uita te si tu la motive sincer ma doare undeva daca i au sau nu unban da iti zic ceva, mi ai dat ban pe o dovada de kkt aia nici macar nu se poate numi dovada, am dat prin prereti? Nu, am avut aim? Nu.

Daca vrei unban poti cumpara cu 5 euro la sound.

 

Și mă mir cum ai atât tupeu sa vi cu așa cerere de unban cu acest tupeu. 

Baftă!

CONTRA UNBAN

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 minutes ago, Retrix69 said:

Numa copii infecti aici sa inteleg. Salut! Poate primesc unban si daca nu, iti garantez bai asta adminu vietii, nu o sa stai mult p aci

Ai in plm 13 ani sau cati drq ai, mai treci pe la scoala si lasa.l drq de calculator ca o sa iti taie firu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, Retrix69 a spus:

Numa copii infecti aici sa inteleg. Salut! Poate primesc unban si daca nu, iti garantez bai asta adminu vietii, nu o sa stai mult p aci

se vede ca ai aim/wall chiar daca nu e obvious, daca joci cu low FOV aimbot (silent) si nu se vede asa urat nu inseamna ca nu ai, asa ca lasa amenintarile te rog, copiii toxici nu sunt bineveniti pe server

 

@sound check and close topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban doar pentru faptul ca te agiti prea mult si nu astepti parerile celorlalti admini . In legatura cu amenintatul adminilor , ramane de vazut ! Multa bafta in continuare !

Editat de Gansacu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.